Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két napja megcsípte a cicám...

Dina8814 kérdése:

Két napja megcsípte a cicám arcát egy darázs. Mennyi idő alatt jön rendbe?

Figyelt kérdés
Elvittük negyed óra alatt orvoshoz kapott steroid inekciót, meg kálciumot, ebböl kapott még 2x. Lement a duzzanat, mégis furcsán viselkedik. Eszik rendesen van széklete, de nagyon bágyadt, levan lassulva nem játszik.Mennyi ideig tart ez?Légyszi irjatok nagyon aggodom érte, főleg tapasztalatokat kérnék.

2013. szept. 4. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy a bágyadtság már nem is a csípés miatt van, hanem a szuritól amit kapott. Szerintem kérdezd meg a dokit. Egy telefont megér szerintem. Jobbulást a cicának.
2013. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom.De annak két nap alatt nem kellett volna kiürülnie belöle?Azért délután felhívom.Köszönöm.
2013. szept. 4. 11:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa, hogy háromszor kapta meg ugyanazt a szurit. Lehet, hogy az volt sok neki és még nem tudta úgy feldolgozni a szervezete. Dokihoz is hamar eljutott ahogy olvasom. Az utolsó szurit mikor kapta az elsőhöz képest? Aztán az is lehet, hogy inkább a szuri helye fáj neki, ha rosszul adták be neki, és azért lassabb a mozgása és azért bágyadt.
2013. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szteroidot csak egyszer kapott egyböl a csipés után,akkor az orvos kálciumot is itatott vele.Mondta h egy ora mulva ittassunk meg vele egy ujabb kálcium adagot,és ha nem javul akkor késöbb is.ugy láttam jonak h még este (kb6 ora telt el)megint itattunk vele egy adag kálciumot.
2013. szept. 4. 11:31
 5/11 anonim ***** válasza:
A szteroid 7-10 nap alatt ürül ki a szervezetéből,de attól max csak többet pisil.Hívd fel a dokit ő tudja mit adott be a cicának és annak lehet e ez a mellékhatása.
2013. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem látok rajta semmi bajt azon kivül h. depressziós.:(De lehet h.kivülről nem látdzik h. baj van.
2013. szept. 4. 11:33
 7/11 A kérdező kommentje:
Remélem nem a csípés miatt lappang benne valami.ennyi idő alatt már tüneteinek kellene lenni nem?
2013. szept. 4. 11:34
 8/11 anonim ***** válasza:
A Ca húzta le neki a duzzanatot, a szteroid azért kellett, hogy ha allergiás a csípésre, ne legyen probléma. Szerintem jó egy hét kell neki és kiheveri, én is jártam már így, amikor megcsípett a darázs, ugyanez volt, csak én nem vagyok macska. Hagyd pihenni, ne erőltesd a játékot. Ha jól esik neki, akkor simizd, ennyi.
2013. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mostmár azért jobban van, néha virgonckodik:).Nagyon köszönöm a segítségetek.
2013. szept. 4. 21:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor az már jó jel. Most már biztos nem lesz semmi gond vele. Vigyázz rá nagyon.
2013. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!