Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ez igy nagyon nem jó?

Mit tegyek ez igy nagyon nem jó?

Figyelt kérdés
Van 3 cicám egy perzsa és 2 rendes egyszerű házi cica. A gond nem velük hanem a szüleimmel van. Még novemberben kaptam a Perzsa cicát. Olvasgattam ezt azt és kiderült ,hogy nem lehet kint tartani. Na csak ,hogy a szüleim nem engedik ,hogy szobacica legyen.Pedig mindketten szeretik a cicákat. A baj ,hogy nem családtag ként hanem egerészként gondolnak rájuk. Én mindenféle minőségi kajákat veszek nekik a saját zsebpénzemből de a szülem ezt nem igazán tolerálják(tejeskenyér azt k*ss legyen). A perzsát pedig az istenért sem engedik ,hogy ivartalanitatsam pedig az is zsebpénzből lenne. És már jelentkeztek is nála külömböző egészségügyi problémák:köhögés, könnyezés ,étvágytalanság stb. De nekem nincs pézem ezeket kezeltetni a szüleim pedig sz*rnak rá. Mi legyen???Csak 13 éves vagyok segitsetek!Már a menhelyre is gondoltam de ott már nem vesznek be több állatot. Próbáltam elajándékozni őket de senkineksem kellettek.A lényeg ,hogy nekik jó legyen!

2013. szept. 4. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló,hogy nagyon érett a gondolkodásod:).A szüleidet akár fel is jelenthetnék,mivel ez ÁLLATKÍNZÁS!

1. Miért vettek neked perzsát ha nem akarnak benti cicát?

2. A menhely nem a legjobb:(!Valami állatvédő szervezetet kéne felkeresned!PL.: [link]

3. Nincsenek ivartalanítva?!És ha vemhes lesz a egyik(ha lányaid vannak)?Vagy elkóborolnak és elütik őket?


Mindenképpen azt javaslom vidd őket jobb helyre!Nyilvánvaló,hogy a szüleid tojnak az egészre.Tőlük elüthetik őket stb.!Míg találsz nekik helyet,bár ez furcsa lehet,fenyegesd meg a szüleidet,hogy jelented az állatvédőknek a helyzetet.Vagy könyörögj nekik.Én macskamentéssel foglalkozok 5 éve,16 macskám van,de már sajnos mi is megteltünk:(.Ennél többet sajnos nem tudsz tenni:(.Mindenesetre keress helyet a cicáknak és próbálkozzál míg nem sikerül!Sok,sikert:)!

2013. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg garázsba nem engednék be őket?Bár az sem a legjobb,de azért valami...
2013. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem...amugy nem vettük a perzsát hanem kaptuk egy ismerőstől.
2013. szept. 4. 22:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!