Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Problémát jelent? A cicám...

Problémát jelent? A cicám szoptat, de a picik rendszeresen csak ugyanazt a két emlőjét szopják. A többi duzzadt és kőkemény.

Figyelt kérdés
Két kiscicája maradt meg.Sajnos 2 halott magzat volt,viszont a doki szerint fog még fialni minimum egyet,d e meglehet, hogy kettő is van benne még.Úgy hallottam,ez nem tesz jót a kismamának ha benne marad a tej az emlőjében. Valóban igaz? Mégis mit tegyek szerintetek az érdekében?

2013. szept. 5. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megette a méhlepényt?Az segít a tejelválasztás beindulásában.A halott kicsik a hasában belső mérgezést okoznak.
2013. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ragaszd le szigetelőszalaggal amelyiket most használják, és hagyd szabadon a többit.
2013. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van még benne kölyök? Kapott az orvostól oxitocint?
2013. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen kapott oxitoocint vagy mit azt emlitette a rendelőben, gondolom az volt az injekció. Jól mondom? De nagy baja nem lesz ettől ugye ?:(
2013. szept. 5. 23:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen a méhlepényt megette! A doki szerint vátható még egy-két cica,de amúgy alaposan lement a nagy pocakja.
2013. szept. 5. 23:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó, ha kapott injekciót, nem lesz baja. Valószínűleg holnapra megszüli a többi cicát, de számíts rá, hogy lehet nem fognak élni.
2013. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2013. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves vagy hogy érdeklődsz a cica felől.:) Nos.. hát teljesen jol van, eszik , nincs legyengülve,nem szült azóta és valószínűleg már nem is fog . Szerintem valamit nagyon félretaintott benne az orvos.Csak az az érdekes hogy azt a bizonyos kemény részt (ami szerinte a kiscica volt még benne) én is éreztem,de mostanra az is eltűnt.Arra gondoltam hogy mikor kiment az udvarra levegőzni lehet hogy megszült volna külön még egy picit? :)
2013. szept. 10. 17:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a kiscicák is jól vannak sokat aludnak sokat szopnak és rohamosan fejlődnek. Az cicamama emlői még mindig tele vannak tejjel de nem ugy tűnik mintha ez zavarná . Nemtudom. Szerinted?
2013. szept. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!