Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Macskariasztásban...

Ildegonda kérdése:

Mit tegyek? Macskariasztásban kérek tanácsot. Magasemeleti lakásunkba a szomszéd macskája rendszeresen átsétál a széles párkányon.

Figyelt kérdés

Kértem szép szóval többször is, aki állatot tart gondoskodjon róla, szúnyoghálójuk leng azóta is, mint a zászló.

Semmire nem hajlandóak, lesz*ják az egészet, pedig ez birtokháborítás


2013. jún. 10. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tegyél a párkányod elejére valamiben naftalin golyókat. Elvileg nem díjazzák a cicák a szagát.
2013. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Valletta ***** válasza:
A párkányra kellene keresztbe egy háló-darabot kifeszíteni. Bár nem tudom, hogy fel tudjátok-e erősíteni valahová.
2013. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
örülj neki inkább,simogasd meg,és adj neki egy kis tejfölt.
2013. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Allergia, vagy csak ennyire városi vagy? :D Viccet félre téve... konkrétan mi jelenti a problémát?
2013. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Próbálok valamit tenni, habár a tulaj kötelessége lenne.

Annyira "fővárosi" vagyok, hogy irritál, ha a hatodikon éjjel fél kettőkor besétál a hálószobába egy macska és nem azon filózok, hogy tejfölt adjak-e neki...

2013. jún. 11. 06:29
 6/21 anonim ***** válasza:
No,tényleg vicc nélkül:vizipisztoly.ÚÚtálják a hirtelen vízsugarat.
2013. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Jah, vízipisztoly... :/ csak légy szíves ne árts neki. Több cicámat tüntették el, egyiket szomszédok kergették el. (Kertes ház, átment a hússütő bandához, azóta is remélem, hogy csak megijedt elszaladt és valaki befogadta a hófehér kis tüneményt és nem a medencéjükbe fojtották.) Csinál is valamit, vagy csak bemegy és körülnéz? Ijesztő, hogy valami mozog a szobában vagy konkrétan a macskákkal/konkrétan azzal a macskával nem vagy kibékülve? Szeretnék a helyedben lenni egyébként...

Ha nem idegenkedsz a macskáktól alapvetően meg is foghatod, szépen átteszed egy másik szobába kajával és alommal együtt és nem engeded haza, míg a szomszédok nem kérdezik, hogy mi van? Akkor pedig közlöd, hogy úgy vetted észre nekik nem kell. Onnantól megteszik a szükséges lépéseket, hogy távol tartsák cicót szerintem.

2013. jún. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem szeretnék ártani, nem szeretném befogadni, mit tegyek?
2013. jún. 11. 19:01
 9/21 anonim válasza:

Az én cicám is nagy éjjeli bagoly volt, de a szomszédok ugye nem tudták honnan jött, így jóval később tudtam meg. A szomszéd néni párizsivel és tejjel várta h kialudja magát a vendégszobájában, egy másik lakásban felment a polc tetejére és lelökdöste amit ott talált.. :)


Valahogy barikádozd el a párkánynak azt a részét ahonnan be tud menni hozzád. Mondjuk ha teszel ki egy nagy cserép virágot, és oda szorítasz a falhoz vele egy fém vagy fa lapot, akkor már nem tud bejutni hozzád.

2013. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Majd mindenki arról ír én hogyan barikádozzam el magam, arra kérek választ hogyan vehetném rá a tulajdonost, hogy kutya kötelessége, hogy gondoskodjon a macskájáról :((
2013. jún. 14. 08:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!