Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy napos kicsit magára...

Egy napos kicsit magára hagyott az anyja. Segítség!?

Figyelt kérdés
Életjelei alig vannak, nem nyávog , csak néha kinyitja a száját a szeme is ki van nyílva, de amilyen ügyes az anyja a faforgács közepére fialt, és telement a szája porral meg mindennel..mit csináljak vele? a szüleim nincsenek itthon, és nem tudom elvinni az állatorvoshoz..meg fog halni pár órán belül, a száját hogy tisztítsam ki? nem is szopik.
2013. szept. 6. 14:23
1 2
 1/15 Imola Ágnes ***** válasza:
Ha a szeme nyitva nem lehet egy napos... tedd meleg helyre ha lehet...ha megtalálnád az anyacicát az lenne a legjobb..és amint van rá lehetőséged, vidd orvoshoz.
2013. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de gy napos, mert tudom mikor fial meg, és sztem azért van nyitva a szeme ami tiszta por mert a faforgács felkarcolta neki
2013. szept. 6. 14:29
 3/15 A kérdező kommentje:
de nem ez a lényeg hanem hogy mivel etessem?
2013. szept. 6. 14:30
 4/15 anonim válasza:
Szerintem vidd el állatorvoshoz gyorsan,ő majd szerintem tud segíteni rajta és megmondja hogy mivel tudod etetni.
2013. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de nincs nálam pénz, anyumék meg dolgoznak
2013. szept. 6. 14:33
 6/15 anonim válasza:
Jujj :( Sehol sem tudsz valakit elérni,vagy valami közeli ismerőst?És ha jófej doki akkor meglehetne beszélni vele hogy késöbb legyen kifizetve az ellátás.
2013. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
kimentem hozzá..meghalt.
2013. szept. 6. 14:36
 8/15 Imola Ágnes ***** válasza:
HA van tej, akkor azt hidítsd akár vízzel is, nem a legjobb, de SOS-nek megteszi...aztán irány az állatorvos.... Ami nagyon fontos, hogy tartsd melegen...
2013. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Sajnálom :( Biztos hogy meghalt?
2013. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igen, biztos. és mos mit csináljak vele? hova tegyem?
2013. szept. 6. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!