Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez igy nagyon nem lesz jó?!

Ez igy nagyon nem lesz jó?!

Figyelt kérdés
Van 3 cicám egy perzsa és 2 rendes egyszerű házi cica. A gond nem velük hanem a szüleimmel van. Még novemberben kaptam a Perzsa cicát. Olvasgattam ezt azt és kiderült ,hogy nem lehet kint tartani. Na csak ,hogy a szüleim nem engedik ,hogy szobacica legyen.Pedig mindketten szeretik a cicákat. A baj ,hogy nem családtag ként hanem egerészként gondolnak rájuk. Én mindenféle minőségi kajákat veszek nekik a saját zsebpénzemből de a szülem ezt nem igazán tolerálják(tejeskenyér azt k*ss legyen). A perzsát pedig az istenért sem engedik ,hogy ivartalanitatsam pedig az is zsebpénzből lenne. És már jelentkeztek is nála külömböző egészségügyi problémák:köhögés, könnyezés ,étvágytalanság stb. De nekem nincs pézem ezeket kezeltetni a szüleim pedig sz*rnak rá. Mi legyen???Csak 13 éves vagyok segitsetek!Már a menhelyre is gondoltam de ott már nem vesznek be több állatot. Próbáltam elajándékozni őket de senkineksem kellettek.A lényeg ,hogy nekik jó legyen!

2013. szept. 6. 20:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
De az a valaki is kint tartotta őket és külömben sem nagy koponya.
2013. szept. 7. 08:02
 12/23 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem engedik, hogy bent tartsd, csinálj neki egy szélvédett búvóhelyet (a hely ahova teszed a cica lakot az is legyen szélvédett, és akkor nem lesz gond.) ahova behúzódhat, ha jön a hideg. Béleld ki, hogy ne fázzon benne. Az ivartalanítást meg csináltasd meg mihamarabb,akár úgy ahogy előttem írták. A perzsa amúgy kandúr, vagy nőstény? Ha kandúr akkor másnap már kiengedheted, mert nincsenek varratai, a nősténynek viszont 10 nap amíg kiszedik a varratait. Én mikor megműttettem az enyémet nőstény másnap ki kellett engednem mert nem bírt magával. Ja ha nőstény és tüzel akkor nem szabad műttetni. Nem értek egyet én sem azzal, hogy egy perzsa cica kint legyen, de ez most szükségmegoldás. Lehet, ha a szüleid látják, hogy mennyit fáradozol megenyhülnek és a téli időszakban beengedik.


U.i.: Tudnál róla mutatni egy képet? Kíváncsi vagyok rá. :)

2013. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nőstény. Tudnák róla feltenni de gőzöm sincs ,hogy azt ,hogyan kell.:D
2013. szept. 7. 18:34
 14/23 anonim ***** válasza:
A www.kepfeltöltes.hu oldalon a legegyszerűbb.
2013. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
jólvan azt tudom ,hogy ott kell de mik a lépések
2013. szept. 7. 19:47
 16/23 A kérdező kommentje:
://kepfeltoltes.hu/view/130907/P1000287_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2013. szept. 7. 20:50
 17/23 A kérdező kommentje:
Hát...nem sikerült de akkor hogy?
2013. szept. 7. 20:50
 18/23 A kérdező kommentje:
2013. szept. 7. 20:50
 19/23 A kérdező kommentje:
Na már meg is van!
2013. szept. 7. 20:51
 20/23 A kérdező kommentje:
Itt épp elfeküdte a szőrét:D Teszek fel egy jobbat is.
2013. szept. 7. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!