Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatorvoshoz hámban és pórázon?

Állatorvoshoz hámban és pórázon?

Figyelt kérdés

Macskámnak még nincs szállító doboza, de amúgy semmi dobozba nem marad meg. Pórázon nagyon szépen viselkedik, szoktuk sétáltatni és arra gondoltam hogy ráraknám a hámot és kézben elvinném (kb. negyed óra). Persze ha nagyon le akar menni akkor leraknám kicsit aztán felvenném és mennénk tovább.

Szerintetek?


2013. szept. 9. 23:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem is az odajutásért aggódok hanem az orvos nem fog hülyén nézni rám?
2013. szept. 9. 23:03
 2/10 anonim válasza:
Ne foglalkozz mással a macskád a lényeg. Nálunk is mindig hisztizik a macska ha vinni kell szerencsére nem gyakran.
2013. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a macsekod!

Az én 15éves macskám kézben, póráz/nyakörv/hám minden nélkül elvan, ha a rendelőbe közelebb jön egy kutya, simán ráfúj vagy lever neki egyet :D Az emberek meg csodálkoznak, hogy macskát még így minden nélkül nem is láttak.

2013. szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a dokink adott ideiglenesen egy szállítót, amíg odavittük, meg vissza.
2013. szept. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dehogy fog rád furcsán nézni, nincs mindenkinek szállító doboza.

Ha nagyon aggódsz hívd fel, hogy tudna-e kölcsönözni neked egyet, de azért akkor értelemszerűen el kell menned, és csak utána viheted a macskát is.

De szerintem semmi probléma nem lesz, viszed kézben, ha kutya van a közelben, akkor simogatod, hogy rád figyeljen és ne akarjon menekülni, hiszen akkor csikar. A rendelőben pedig ne menj közel kutyákhoz (és más állatokhoz se, nehogy még valamit elkapjon), így nem lesz "veszekedés" sem az állatok között. Ha valakinek a kutyája nem bír magával, akkor kérj elnézést, hogy nem dobozban vitted, de igazából az ő hibája is, mert kell, hogy tudja fegyelmezni az ember a kutyáját. Ha meg nem bírja, akkor annak is boxban kellene lennie, szóval...

Nyugodtan vidd el így.

2013. szept. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fog hülyén nézni rád, macskát másképp nem tudsz vinni csak pórázon vagy szállítóban. :) Szerintem látott már ennél különbet is. :)
2013. szept. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miért viszed?

Ha kap valami injekciót, nem biztos, hogy hazasétál veled, hozhatod végig ölben.

2013. szept. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd úgy! Nem fognak hülyén nézni, de vigázz, atom biztos legyen a hám és a póráz, és tényleg kerüld a kutyákat! Remélem nem ivartalanításra viszed, mert akkor tényleg szükséges egy doboz!
2013. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, semmi komolyabb, csak a füle miatt viszem. A kutyákra pedig figyelek :)
2013. szept. 10. 14:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy ki néz rád hülye szemmel... az nem lényeg. Én személy szerint azért nem javaslom a hámot, mert amennyiben megijed egy pillanat alatt ki tud szabadulni a drága. Én már jártam így itthon az udvaron. Valamitől megijedt a bokor mellett és egyszerűen levetette a hámot, fogalmam sincs hogyan, ugrott egyet és már ki is szabadult, majd ész nélkül elindult a 45 kg-os rotim felé, aki az udvar másik szegletében volt kikötve (nem szeretem elzárni, ha kint vannak a cicáim, akkor őt is kikötöm a teraszhoz). Kérj kölcsön, akár a dokitól (nála szokott lenni), vagy talán van otthon olyan műanyag rekeszetek, amibe bele tudod rakni, a tetejét meg lefeded valamivel.
2013. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!