Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám nem nyitja ki a...

A kiscicám nem nyitja ki a bal szemét, és mintha valami gennyszerű dolog lenne benne (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Szóval, most vettem észre, hogy a cicám (10 hetes) nem nyitja ki a bal szemét, egyáltalán. Mikor közelebbről megnéztem, azt láttam, hogy nagyon csipás lett (ha látom, mindig kiszedem a cicók csipáját, ez a heppem) szóval nem azért volt, mert igénytelen gazdi vagyok. És a "nagyon csipás" az tényleg, az egész szeme, mindenhol, de csak a bal. Mikor egy kicsit szétnyitottam a szemeit, akkor láttam, hogy a szemén belül úszkálnak fehér kis genny állagú dolgok, de rengeteg... Sajnos, egyáltalán nincs pénzem már állatorvosra, mert 3 napja vittük el őket oltatni (akkor azt mondták makk egészséges)... Mit tegyek?

2013. szept. 10. 01:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
az én cicámnak is ugyan ez volt a baja ..ezt a ebtegséget nem tudod kiküszöbölni mert nagyon fiatal az cicád és akár bele is halhat(nem szeretnélek meg ijeszteni csak nehogy úgy járj mint mi ..későn vittük el és majdnem meghalt) egyébként azt hiszem ha még az elején elviszed állatorvoshoz csak egy cseppet írnak fel
2013. szept. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Főzzél kamillát és azzal mosd ki. A vattát, pedig ne mosd bele a mivel ecseteled, hanem dobd ki. Jól miután letisztítottad, és tiszta még a tea, csurgass a szemébe is.
2013. szept. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
egy ideig óráig működni fog neki a kamillás módszer de nem sokáig tapasztalatból mondom
2013. szept. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha azt mondták egészséges már csak azért is visszavinnpém h mi ez!!!
2013. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én cicámmal is ugyanígy kezdődött. Doki mkndta hogy naponta többször mossam ki kamillával, ezen kívül kalott injekcióba antibiotikumot. Mindenképpen vidd vissza, mert ha nem tudni, hogy mlst az oltásra reagál így, vagy elkapta a macskainfluenzát. Mert ez lehet annak a tünete is. ez elhullással járhat!
2013. szept. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az orvosok sem jóslók! Honnan tudta volna hogy 3 nap múlva becsipásodik?? Amúgy meg kamilla tea, de csak addig amíg pár órán belül el nem viszed! Nem fog használni, főleg ha "úszkálnak" benne valamik, azt meg kell nézetni! Kérj kölcsön, vagy kérj részletfizetést! És ahogy előttem is írták, bele is halhat!
2013. szept. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma reggel már nem volt olyan durva, már nyitva tartja a szemét, de csak egy picit hunyorít mellé. Most megnéztem a szemét közelről, és nem látok benne semmit... nem tudom most mi ez... reggel megint csipás volt, de nem volt olyan durva mint este. Most megcsinálom a kamilla teát, aztán be telefonálok a dokihoz... :((
2013. szept. 10. 11:05
 8/13 anonim ***** válasza:
majd írd meg, hogy mit mondott!
2013. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként azt mondta a doki a telefonban, hogy ha ennyire hamar gyógyulni kezdett akkor biztos csak bele ment valami, és picit begyulladt. Azt mondta elég lesz a kamilla, de nem lesz nagyobb probléma belőle, nem kell aggódnom :) A cicus mostanra már teljesen jól van, valószínűleg csak picit túlreagáltam, mert nagyon kötődöm hozzájuk :) De köszönöm, a normális, értelmes válaszolóknak! :)
2013. szept. 10. 18:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Dejó,ennek nagyon örülök! Én is túlreagáltam volna, de én rohantam volna egyből a dokihoz! :D ilyen vagyok :)
2013. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!