Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen szemét kötözködős...

Az ilyen szemét kötözködős dolog, mikor az emberrel "beszélgetnek" de nem szólhatok közbe? Utána meg leráznak?

Figyelt kérdés

Amikor valaki magyaráz nekem valamit, és fél óráig hallgatom, és mondanék erre valamit, mert mondott egy olyan mondatot, ami nem igaz, vagy nem értek egyet, és közbe szólok, hogy "jó, de én nem..." erre: "Most én beszélek!"

És utána megint hallgatom fél óráig.


És mindig mondják, ha valaki szól nekik, vagy el akarják hívni tőlem hogy "Most beszélgetünk, várjál!"

De az nem igen beszélgetés, mikor szólok 1 mondatot, és ők meg 90 et nem?

És az tipikus ilyen agresszív duma, hogy nem szólhatok közbe?

Mindig olyanok mondják, akik ilyen akaratosak, elmondják amit akarnak, mondanék rá véleményt, és "jajj, jó most mennem kell, majd folytatjuk!"

Szóval csak beszélni szeretnek nekem, meghallgatni már nem?

És ilyennel lehet valamit kezdeni?



2013. aug. 8. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdeni, hát... ha nem a főnököd, vagy eseleg érdekkapcsolat, akkor megteheted, hogy azt mondod: oké, én erre nem vagyok kíváncsi, mert ez nem is igaz-és faképnél hagyod.

Egyébként az ilyen embereknek vagy az eget veri az egojuk és azt gondolják, hogy ők az istenek, akik mindenkit kioszthatnak, mert ez az életfeladatuk. Vagy csak simán nagyon-nagyon felhúzták magukat valamin, amit végül rajtad töltenek ki.

Én rendkívül rosszul tűrök mindenféle kritikát, ahogy azt is ha valaki leoszt. Van hogy elsírom magam és elgondolkozok, hogy tényleg ennyire hülye/ügyetlen/semmirekellő ember lennék. Pedig ez az amit nem kéne csinálni. Amit nem követtünk el amiatt ne legyen bűntudatunk.

2013. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én ilyenkor vissza szoktam szólni, hogy ez nem beszélgetés. Aztán szépen megindoklom, és megyek tovább.
2013. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!