Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktasam rá a pórázra?

Hogyan szoktasam rá a pórázra?

Figyelt kérdés
A perzsa cicámra ha felteszem a pórázt(nem hám)nem hajlandó vele sétálni csak ha noszogatom, ha nem piszkálom akkor pedig lefekszik és nem mozdul. Hogyan birom rászoktatni ,hogy kövessen engem az utcán és ne kelljen erőszakhoz fojamodnom(?)

2013. szept. 16. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
A macskát minek sétáltatni?
2013. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy szereti, ha szeretné jönne magától...
2013. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A macskák szabad szellemek, nem lehet őket csak úgy pórázra venni és irányítani.

Szerintem hagyd békén szerencsétlent.

2013. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az állatorvos javasolta a sétát mivel a cicám túlsújos. Muszáj sétáltatnom ,mert a játék és a diétás táp nem elég a doki szerint.
2013. szept. 16. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Még hogy hülyeség! Attól, hogy nem própálták ezt ki az emberek, attól nem kell leszólni azt, aki meg akarja próbálni, és igen, lehet cicát sétáltatni.

Szerintem ha noszogatással működik a dolog, akkor nem lez probléma. Esetleg be lehetne iktatni a jutalom falatokat, az is sokat segít. Először csak egy nyugisabb helyen, közel a házhoz menjtek, és amikor megszokta, akkor mehettek messzebre is.

2013. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A jutalomfalatozás tényleg jó ötlet. Ugy is épp tegnap reggel vettem a tescóban 10db jutalomrudat.
2013. szept. 16. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:
De a hámban megy normálisan? Vagy abban is fekszik? Vagy ha nyakörv van rajta, akkor azt? Mert ha nem szokta meg, akkor csak tedd rá, és hagyd egy picit, míg el nem kezd mászkálni benne. Utána könnyebb dolgod lesz.
2013. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem hám. Hanem olyan nyakörvhöz kapcsolható valami...
2013. szept. 17. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!