Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a fél éves cicám!...

Eltűnt a fél éves cicám! Szerintetek előkerül még? (lent)

Figyelt kérdés
Pénteken (4 napja) látta utoljára, fél éves kandúr. Nagyon aggódom miatta, hiszen még fiatal, és lehet, hogy nem is evett az elmúlt napokban. Sosem tűnt még el. Szerintetek hazajön még? Kerestem már az utcában, érdeklődtem a szomszédoktól... Lassan már odáig jutottam, hogy kiplakátolok mindent. Iszonyatosan aggódom... :(

2013. szept. 17. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Plakátolj ki képet róla, tel. számmal stb. hátha látta valaki.

És ha meglesz, akkor jöhet az ivartalanítás, és a ica biztos kerítés, hogy többet ne legyen ilyen.

2013. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*cica biztos kerítés.
2013. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szomszédba egy szép lány cica tűnt el, majd FÉL ÉV múlva előkerült. Nem hittünk a szemünknek mikor újra felbukkant.

Reménykedj hogy előkerül! Én szurkolok!

2013. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem tarts ki mellette mert nekem is ez volt és én azt csináltam hogy beültem az autóba végigkocsiztam az egész környéket a nevét ordítva nekem vissza jött a cicám neked is vissza fog!
2013. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!