Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Lehet, hogy...

Mit tegyek? Lehet, hogy szemetet evett a cicám!

Figyelt kérdés
Még nem voltam itthon a perzsa cicám kiborította a szemetest és félek ,hogy megevett valami zacskót vagy ilyesmit. Pedig volt Acana száraztáp a táljában. Figyeljem ,hogy kakil e és mit(?)Állatorvos csak holnap délután 4 től lesz addig mit csináljak(?)

2013. szept. 18. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz vele,csinálni,csak figyeled,hogy érzi magát.Egyszer az én cirmosom is belebújt a kukába,de akkor még nem tudtam,hogy evett is belőle valamit,csak másnap vettem észre amikor kb 20cm-res zacskó lóg ki belőle hátulról.Kicsit nagyon megijedtem...:O Odahívtam magamhoz,ráléptem-a zacskóra,megindult,és kiesett belőle szerencsére,és azóta sincs semmi baja,persze jobban figyelek rá,hogy ne kukázhasson többet :)
2013. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igen
2013. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!