Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kandúrunkat kb 5 napra...

A kandúrunkat kb 5 napra véletlenül bezárta a szomszéd, és addig nem evett vagy ivott, ráadásul próbált kijutni. Most kap keveset enni, de kihánnya. Meggyógyul?

Figyelt kérdés
Nagyon lefogyott, kilátszódtak a bordái. A szép fehér cica nagyon koszos volt, néhány körme is letört. És nem tudott lábra állni, amikor megtaláltuk. Nagyon aggódom érte.

2013. márc. 17. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen vigyétek el orvoshoz


szükséges hogy mihamarabb infuziót kapjon, és az orvos megfigyelés alatt tartsa mert az állat valószínűleg sokkot is kapott


a mérgezés sem kizárható


etetni semmikép se probáljátok, először itatni kéne, de a legjobb tényleg az infuzió lenne

2013. márc. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vicuska87 ***** válasza:
49%

Állatorvos, és ezt azért el ne hidd, hogy véletlenül zárta be!

Ez kamu!

Infúzió kell a cicának, átnézni mije van még neki megsérülve!

2013. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az Off-ért, de először tényleg itatni kéne,meg elvinni dokihoz. És azt végképp nem értem, hogy hova zárhatta be a szomszéd a cicádat 5 napra, úgy, hogy nem vette észre. és azt is írtad, hogy próbált kijutni, szóval valami hangot csak kiadott szegény, én tuti észre vettem volna a szomszéd helyébe.
2013. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!