Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicával...

Mit csináljak a cicával (beleragadt az egérfogó ragacsba a szőre)?

Figyelt kérdés
Anyuék az egér miatt leraktak a konyhabútor alá egérfogó ragacsot, amit ma a cicám meg is talált, megörült az egérnek, elvitte papírostul, de teljesen összeragacsozta a szőrét. El is szaladt, most került elő, meleg vízzel próbáltam mosogatni, de teljesen megvadult és elszaladt. Nagyon ragacsos a hasa hátul, nem is tudom mit lehet vele csinálni, félek hogy valami baja lesz. Nyilván lenyalogatni nem tudja, oldani nem tudom hogy mi oldja, de jelenleg nem is jön elő. Le kéne valahogy vágni? De olyan rövid a szőre, nem menne az olyan könnyen ollóval, arról nem is beszélve hogy nem tudom megfogni, karmolt-hatapott amikor a szivaccsal próbáltam... Valakinek valamilyen tapasztalat??
2013. szept. 18. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Baja nem lesz.Szerintem vidd el egy kisállatkozmetikába,ott tudják mi a teendő.
2013. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kend be hintőporral vagy finom szemcséjű homokkal jó vastagon a ragasztós részeit, hogy ne ragasztózzon össze semmit, aztán várd meg, míg "kinövi" a "ragasztópáncélt". Elég ronda lesz egy darabig, de baja nem lesz tőle.
2013. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!