Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor érdemes kandúr macskát...

Mikor érdemes kandúr macskát ivartalanítani?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hány hónapos kortól? Benti cicáról van szó.

Köszi a válaszokat!



2013. szept. 20. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
5-6 hónaposan már simán viheted.
2013. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem az orvos 8 hónapos kort ajánlott
2013. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megoszlanak a vélemények! Az én dokim minél előbb javasolta, de hallottam mint pl az előttem lévő is írta, hogy későbbre javasolják, a húgyutak épsége miatt! Az én dokim azt mondta minél hamarabb annál jobb, mert még nem ivarzik (vagy hogy mondják ezt) és neki is és nekem is jobb! A másik meg azt hallottam hogy ha korán van ivartalanítva akkor előfordulhat hogy a rossz szokásai (értsd ezt bármilyen kiskortól kezdődő viselkedésproblémának pl: harapdálás) "eltűnnek", viszont ha már ivarzik akkor kevesebb az esélye, hogy úgymond "elfelejti" ezeket! én jövő héten fogom vinni, 5 hónapos múlt és benti cica!! Üdv
2013. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, az enyém is most 5 hónapos, és ezért vacilálok rajt! Rengeteget játszok vele, minőségi kaját kap, rendesen itatom is, az almát is rendben tartom, szerintem így nem lehet baja. Szerintem jobb lenne neki is,ha fiatalon túlesne rajt, de pont ezért,mert nagyon megoszlanak a vélemények, tanácstalan vagyok...
2013. szept. 20. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Én igen alaposan utánajártam a kérdésnek, mielőtt bejelenkeztünk volna műtétre :) Több állatorvos, internet . . . A többség az 5-6 hónapos kort javasolja.
2013. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én dokim 7-8 hónapos kort mondta.
2013. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az enyém is 7-8 hónapot mondott
2013. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvashatsz bőven az ivartalanításról :)

Nálam most 4 hónaposan történik az ivartalanítás,majd írok a tapasztalatokról ha megtörtént a műtét.

2013. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!