Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicák összeszoktatása?

Kiscicák összeszoktatása?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy eldöntöttük, hogy lesz kiscicánk.Eleinte csak egyről volt szó,elmentünk az első helyre anyukámnak nagyon megtetszett a kiscica,mert kis önálló személyiség,de én viszont inkább egy ölbecicát szeretnék,mert sokat stresszelek. Megnéztünk másik cicát,nekem is nagyon megtetszett egy kicsi.Volt már róla szó előtte is,hogy két kiscica,és jobban meglesznek együtt,szóval valószínű így lesz,persze nem rögtön egyszerre.A kérdésem,hogy két kis pici 2-3 hónapos kiscica összeszoktatása járhat nehézségekkel?Mind2 kisleány.

2013. szept. 22. 19:00
 1/3 anonim válasza:
Valószínűleg nem lesznek nehézségek,a kiscicák általában könnyen összeszoknak.:) Nem igazán kell vesződni velük,maguktól elkezdenek játszani egymással.:)
2013. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kovucska válasza:
Arra figyelj oda hogyha játszanak akkor a kis karmukkal a másik szemét bántják és ettől könnyes lehet a szemük.
2013. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy lett egy cicánk 6 hetes korától nálunk volt, de iszonyat hiperaktív és mindenkit terrorizált a családban, így magunkhoz vettünk egy másikat. A nagyobbik olyan 4 hónapos a kicsi 3 . Nekünk azt hiszem nagyon nagy szerencsénk volt, az első pillanattól kezdve kedvelték egymást. Nekem azt mondták, hogy ha nincs zsigerből gyűlölet akkor ha nem is fogják imádni egymást elviselni elfogják. Nálunk nem volt lehetőség semmi elkülönítésre, 1-2 napig még nem együtt aludtak, de utána már egy szobában vannak este. Összebújva alszanak és egymást nyalogatják.
2013. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!