Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény cicát mennyi idősen...

Nőstény cicát mennyi idősen ajánlott ivartalanítani?

Figyelt kérdés
A nagyszüleim cicája most kb 4-5 hónapos, az én befogadott ciáim felnőttek voltak mikor ivartalanítva lettek, kivéve a kandúr, ők kb 7 hónapos volt. Annyi féle véleményt olvastam, de én úgy tudom 6 hónapos kortól ajánlott!
2013. szept. 26. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nyugodtan ivartalanítathatjátok, az enyém is kb 5 hónaposan lett műtve, szintén nőstény cica.
2013. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Én is várni akartam 6 hónapos koráig....erre a drága 5 hónaposan elkezdett tüzelni... vemhesen ivartalanítottam... szerintem már 5 hónapos korban nyugodtan viheted
2013. szept. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tüzelés előtt ajánlott, 5-6 hónaposan. A miénk 5 hónaposan lett. Németországban élünk, itt így javasolta az állatorvos. A kandúrt valóban 7-8 hónapos korban, a miénk is pont 8 hónaposan lett.
2013. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hasznosak voltak! Október végén visszik a kiscsajt :)
2013. szept. 30. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!