Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúr macska tulajdonosok!...

Kandúr macska tulajdonosok! Kandúr macska ivartalanítása után marad here vagy nem? Mit jelent az hogy saját bőrével "vartuk"?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam ivartalaníttatni,de a nagy stresszbe mindenfélét megkérdeztem de ezt nem! Nem látok neki semmi változást,csak hogy nincs szőre és piros neki! A keresztanyám macskájának nincs heréje! Van hogy máshogy csinálja a doki? Felhívtam volna ma szívesen,de egésznap nem volt elérhető! És a másik kérdésem? Lehet hülyeség de mintha ezt mondta volna...úgy tudom nem varrják össze,de hát nem nyílik neki szét ha esetleg erősebben nyalogatja? Tudom hogy nem szabad hagyni hogy nyalogassa,de reggel elmegyek dolgozni és du. jövök haza,hát addig szét nyalhatja,nem tudok vele mit csinálni!olyan hülye vagyok,a gondolataimat sem tudtam összeszedni,úgy aggódtam a cicámért! Normális válaszokat előre is köszönöm!

2013. szept. 26. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet...Az én cicámnak sincs heréje.
2013. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nem szakadt fel a heg??
2013. szept. 26. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ,mert vigyáztam rá.
2013. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elmeletileg szetnyilhat a seb, de ahoz tenyleg az kell, hogy nagyon intenziven nyalogassa, ami altalaban nem jellemzo.

Valojaban maga a seb kimondottan kicsi, gyorsan gyogyul.


Ha nem latsz semmi valtozast, az azert van, mert a herezacsko bore meg van nyulva, igy hacsak nem volt elotte gigantikus meretu hereje a macskank, nem annyira feltuno a meretvaltozas - raadasul a herezacsko megtelhet alvadt verrel, esetleg enyhe gyuladas miatt duzzad meg.

Kesobb majd feltunobb lesz a koronaekszerek hianya.

2013. szept. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! Hát nekem benti macska, úgyhogy ezzel már vigyázva is van rá!
2013. szept. 27. 07:17
 6/6 anonim ***** válasza:
az én cicusomnak sincs már heréje nem is látszik a seb már meggyógyult teljesen jól van
2013. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!