Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet a macskám? Lehet...

Titkosértelem kérdése:

Hol lehet a macskám? Lehet hogy ivarérett?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy 5 hónapos kan cica lehet már ivarérett? Mert a kiscicám tegnapelőtt a vacsorája előtt úgy kirohant a házból hogy azóta vissza se jött.Szerintetek 'barátkozni' ment vagy valami más? :( Kérlek válaszoljatok mert nagyon aggódom...:((

2013. szept. 26. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Innen úgy látom, hogy nem tudom.
2013. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Elrohant a Praktikerbe kilincsért, hogy legközelebb be tudd csukni az ajtót.
2013. szept. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyaltalan maskor is ki szokott menni?

Vagy csak most?

2013. szept. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Örülnék ha normális válaszok jönnének...;) A harmadik válaszolónak pedig eddig kiengedtük mindig de max 1 nap múlva visszajött.:/
2013. szept. 27. 07:22
 5/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Igen, lehet ivarérett. Viszont akkor jó lenne minnél előbb megtalálni és elzárni őt, a kandúrok akár halálos sérülést is szerezhetnek a szukák miatt folyatott harcban.
2013. szept. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Általában úgy 7-8-9 hónapos korban érik el az ivarérettséget. Egy 5 hónapos cicánál ez ki van csukva. Inkább azt tartom elképzelhetőnek hogyha nincsen rajta póráz, elment valamerre csavarogni, mert meglátott egy másik macskát, és aztán nem talált vissza. Majd egy arra járó ember megfogta és haza vitte.


Vagy bezárhatták. Nekem 1.5 éves nőstény cicám van, és elszokott tűnni több napra is. Megnéztem tuti nőstény!! xD

és kiderült utólag, hogy bezárták a pincébe, és a ház tulajdonosa csak 4 nap múlva tért haza és mikor kinyitotta kirobbant mint valami ágyú golyó és kicsit soványan de haza tért.

2013. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj bocsánat elírtam! póráz helyett nyakörvet akartam írni, csak már napok óta bújom a netet, hogy találjak egy jó pórázt a kutyámnak.
2013. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Még akartunk várni egy kicsit az ivartalanítással de ha meglesz visszük az orvoshoz... Kedves 5. válaszoló van neki már bolhanyakörve szóval remélem nem vitte el senki!:D
2013. szept. 27. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!