Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz baja egy 5 hónapos...

Nem lesz baja egy 5 hónapos macskának, ha télen is, esőben, hóban végig kint lesz?

Figyelt kérdés
Június végén kaptam, de a szüleim nem engedik, hogy bejöjjön a házba. Azt mondják van szőre, nem fázik. De hát olyan pici még és kis vékony és nem is nagy a bundája, sima házimacska rövid szőrrel. Szerintem fázik, egész nyáron sose akart bejönni, de most akárhányszor kinyitom az ajtót berohan, alig bírom kirakni. Máskor meg sose jött be. A garázsba amúgy van neki egy kosara kibélelve egy nagy lepedővel, de ott is nagyon hideg van, ugyanannyira mint kint, csak ott nincs eső. De amúgy inkább megázik, minthogy bemenjen a garázsba. Nem értem ezt a macskát, utálja a vizet, de nem megy fedett helyre, hanem az ajtó előtt ül, megázik inkább.
2013. szept. 30. 16:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A rést, amin ki-be járkál a garázsba, le kell fedni valamivel, egy vastag ronggyal, amitől még be tud menni, de a hideg nem megy be annyira.

És ne csak egy puha fekhely legyen bent neki, hanem egy fedett ház, aminek lehetőleg szintén egy huzatvédő függöny van a bejáratán. És a háza, fekhelye lehetőleg ne a hideg földön legyen, hanem magasabban, egy emelvényen.

2013. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Grat a szüleidnek ,hát Nálunk sem volt másként gyerekként Anyu ,Apu úgy bánt beszélt Róluk mint burlincás dögökről.Aztán a szociális érzékenységüket jelentősen javítottam,mert most már rendes konzerves kutya kaját kapnak plussz házikoszt ezen kívül télen előszobába vannak és rendszeres s tisztán tartásuk és az orvos egyébként neveld meg a szülőket ,de kezdetnek sírj ki a cicádnak egy melegítő lapot olyat amit erre a célra fejlesztettek ki (nem melegítő párnát ,mert azt nem lehet sokszor felügyelet nélkül használni) azt használd alapnak és akkor a cica nem fog fázni illetve azt biztonságba be lehet rakni kutyaházba is nem kell félni ,hogy felgyullad vagy túlmelegszik
2013. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A macskáknak nem a legjobb a kutyakaja egyébként, de ha esznek mellette mást is, akkor elmegy.
2013. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
U.e. vagyok képzeld kutyákról beszélek nem macskákról és nagyon ügyes vagy ,hogy be tudtál szólni remélem, nálad luxus körülmények között él az összes állatod :)
2013. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!