Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért gubancos folyton a...

Miért gubancos folyton a cicám szőre? Perzsa

Figyelt kérdés
Van egy 10 hetes perzsa lány cicám. Naponta kb. 3szor fésülöm, úgy, ahogy a nagy könyvben meg van írva :D Mégis folyton filcszerű az egész bundája, főleg a nyakánál, és a hátán. A szőrzete nekem kicsit szokatlan...ugyanis az egész egy nagyon puha, dús aljszőrzet. Nincs még teljesen kifejlődve a bundája, vagy mi lehet a baj?

2013. okt. 1. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

0 hetes macska még nem is csomosodik..kérlek mutass egy képet,mert ez nekem hihetetlen.

Fésüld ki-fürdesd meg és szárítsd!

Amúgy is 10 hetesen mit keres nálad?Egy tenyésztő minimum 3 hónapos korában adja át.

2013. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Többször fésüld vagy kérdezz meg egy állatorvost!
2013. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A helyes technikával fésülöm, előbb ritkább fokú fésűvel, majd egy kefével szoktam mindkét irányban. Nem gubancos a szőre, mégis elég csúnyán összeáll neki, ezért írtam, hogy "filcszerű". Ugyanis könnyű kifésülni, csak nem a legszebb látványt nyújtja.
2013. okt. 1. 14:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Fürdesd meg és szép lesz :) Néha amúgy is kell a perzsákat,mert nem tudják magukat rendesen tisztítani.Az állatorvos meg nem kozmetikus ő gyógyít nem kozmetikáz :)
2013. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még kölyökszőre van. Ne várd el, hogy a felnőttkori bundája legyen.
2013. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2013. okt. 1. 15:03
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezen a képen látszik leginkább.
2013. okt. 1. 15:04
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Hétvégén megfürdetem, aztán teszek még képet :)
2013. okt. 1. 15:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Normális szép kölyök bundája van. A másik kérdésdehez irtam hogy ő csincsilla perzsa, nekik jelemzően ilyen a szőrűk.
2013. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Atya úr isten!Halál aranyos cicád van!
2013. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!