Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a kiscicám! Mivel...

Meghalt a kiscicám! Mivel tereljem el a figyelmem? Folyton csak sírok!

Figyelt kérdés
Még kiscica volt,de egy macskát se szerettem úgy mint azt,mindig jött utánam,dorombolt játszott,csak 2 hónapja volt nálunk,de imádtam! Éreztem,hogy nagyon szeretett,amit még egyetlen macskánál sem tapasztaltam.Van neki egy iker testvére is,nem tudom h vele mi lesz,nem-e fog neki hiányozni,mert folyton együtt voltak,és most egy egy h*lye p**cs elütötte!Sajnos a másik macska a tesómhoz kötődik,ő nem szeret,és ő nem az én kis boszikám! Ha tudnám ki volt ,úgy megpofoznám! Nem tudom felfogni,hogy tegnap még az ágyamba hemperget meg dorombolt most meg egy zsákba fekszik! Soha nem lesz még egy ilyen macskám,aki szeret is.Folyamatosan sírok! Mivel tereljem el a gondolataimat? Félórája ütötték csak el!
2013. aug. 3. 23:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Olyan düh van bennem,ÁÁ..
2013. aug. 3. 23:03
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha van legjobb barátod, barátnőd, írj neki e-mailt, esetleg SMS-t ha nem kelted fel vele, és holnap reggel találkozzatok, legyen akivel meg tudod ezt beszélni.


Sajnos ha az ember elveszti egy szerettét, legyen az kisállat vagy ember, még sokáig fog fájni, de idővel lassan elengeded majd.


Részvétem.

2013. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Magadra legyél mérges, hogy a kiscicád kimehetett az úttestre. Nálunk még nem bevett szokás, hogy a macskáknak sem lehet háborítatlanul az utcán kóborogni. Aki felelősséget vállal a cicájáért, vagy nem engedi ki, vagy csinál neki szökésbiztos kifutót.
2013. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Sajnalom a cicad! Zard a szivedbe orizd meg az emleket! De ne feledd ez minden amit tehetsz! Ha emeszted magad nem lesz tole jobb semmi! Sajnos az allatok mindig it thagynak minket! Sosem elik tul a gazdajukat! El kell fogadni! Ket macsekomat elveszitettem mar en is!
2013. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Orbitális közhely, de tényleg az idő oldja meg ezeket a helyzeteket. Nemsokára jobban leszel.
2013. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És részvétem aki hasonlóan járt! Csak folyton abban reménykedem,hogy reggel anya befútt a szobámba,és közli h nem is halt meg hanem teljesen jólvan,csak aludt az úton!De közben tudom h ez lehetetlen!
2013. aug. 3. 23:14
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg a legrosszab,hogy tudom,hogy többé nem lesz olyan kiscicám,amelyik minden lépésemet követi,dormobol,és olyan trükköket csinál mint ő csinált. Olyan cukin tudott labdázni!megörülök! Tegnap olyan boldog voltam,dicseketdtem vele,hogy ő nála tökéletesebb macska nem létezik!Erre mára meghal! Ezt nem tudom elhinni!
2013. aug. 3. 23:20
 8/12 A kérdező kommentje:
És mikor kora reggelente bemászott az ablakomon és azzal ébresztett,hogy masszírozott a kis tappancsival,meg mikor mérges voltam rá,mindig tudta és cuki csizmás kandúr szemet vágott!
2013. aug. 3. 23:23
 9/12 anonim válasza:
100%
Ne marcangold magad! Nem lesz jobb! Az idő megold mindent!
2013. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen érzés, több cicát veszítettem már el én is. :( Nekem is az idő segített, egyre jobb lett, persze még mindig hiányoznak. Biztos lesz még ilyen cica, szerintem keress eladó cicákat és látogass meg többet is. Persze ezt pár hét/hónap után.
2013. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!