Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kosztról?

Figyelt kérdés

Van 3 cicám 2 kinti és egy Perzsa ivartalan benti. Most ,hogy jön a tél a kinti ciáim rengeteget esznek. Nem győzöm nekik adni a kaját. Ma összedobtam egy 'őszi' mixet.

Receptje:

-Iams száraztáp

-Friskies száraztáp

-Cat chow száraztáp

-2 whiskas alutasakos

-Vaj

-Egy egész tojás


Ezeket mind ősszekevertem és odadtam a kinti cicusoknak. FALTÁK!!!Szerintetek jó kaja recept???Nem lesz bajuk a macskáknak tőle??? Télen be szoktam őket engedni ,meg van egy fűtött helység ahová bármikor bemehetnek.



2013. okt. 3. 16:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Amugy a kintiek is ivartalanok!!!
2013. okt. 3. 16:25
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Januárra le tervezitek vágni őket?
2013. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Én a vajat kihagynám, én már túl zsírosnak találom így. Amúgy teljesen jó.
2013. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Friskies, whiskas nem kell nekik, semmit nem érnek, pedig egy kinti macskának energiára, rendes, hasznos tápanyagban gazdag étel kell. A Cat chow már jó. Ha az alutasakost csak az íze miatt adod nekik, akkor helyette keverj a szárazhoz valamit amit szeretnek, pl kevés csirkehús, sonka. A vajat nem értem, a tojás az jó, de nem kell minden nap, elég heti 1-2 alkalommal szerintem, de ártani nem árt.
2013. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy feleslegesen túl van bonyolítva. Teljesen elég lenne nekik az Iams vagy a Cat chow. A többinek mi értelme? A Friskies nem valami jó minőség, a Whiskas sem, az alutasakosban pedig eleve alig van tápanyag, csak víz. A tojás jó, de azt sem kell állandóan.
2013. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom az ár miatt keveri a kérdező a drágább, jobb minőségű tápot olcsóbbakkal. Alust is miért ne kaphatnának, ha egyszer szeretik a cicák? Tápanyag valóban nincs bennük, de annak ott a táp.
2013. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És akkor minek vesz nekik alutasakosat, ha az ár ilyen elsődleges szempont? Annak az árán, nem kellene keverni a silány minőségűvel a jót.
2013. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért mert sokba kerül az alutasakos? A saját logikád nem bírod követni két mondaton keresztül. Minek adjon neki valamit, ami teljesen felesleges és még drága is?
2013. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!