Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg semmit nem lehet...

Tényleg semmit nem lehet tenni egy macska mérgezővel? Befogadunk egy kiscicát, etetjük, gondoskodunk róla, megszeretjük, majd eltűnik!

Figyelt kérdés
Majd mikor már kicsit nagyobbacska, eltűnik! Tudjuk, hogy 2-3 házzal arrébb vki mérgezi őket mert hallottuk is és az udvarunkban is megdöglött 2 idegen... Az utolsó macskánál megfogadtam, hogy amint lehet ivartalaníttatom de sajnos előbb veszett el mint hogy lehetett volna:-( 4 hónapos volt kb. Van egy lány macskánk, ivartalanított ő van meg egyedül 7 éve de akárkit hoztunk mellé hogy ne unatkozzon, műtét előtt már eltűnik... Mit tehetnék, hogy ez megszűnjön?
2013. okt. 4. 08:43
 1/2 anonim válasza:
Üdv! szerintem az új kiscicát addig amíg be nem következne a műtét tartsd a házban, vagy ha ez semmiképpen nem megoldható akkor az udvaron csinálj neki egy kis elkerített részt (tetővel hogy ne tudjon kimászni) és ivartalanítás után pedig kiengedheted. amúgy ha ez az ember mérgezi az állatokat és ebben biztos vagy feljelentést kellene tenni hogy ne öljön meg állatokat feleslegesen mert ez bűncselekmény :) üdv: Niki
2013. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos bizonyíték nélkül nem sok mindent tehetek de rendszeresen tesz ki sztem mérget mert min. 5 macska döglött már így meg...:-(
2013. okt. 4. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!