Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lenne neki a legjobb?

Hogyan lenne neki a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok:)Van egy jelenleg kinti cicám mivel már elég hideg van szeretném beköltöztetni:) Sajnos hullik a szőre, lehet tenni valamit hogy ne hulljon?? Meg hány nap alatt mennek ki a bolhák?? Dolly márkájú bolha nyakörve van:)

2013. okt. 5. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
fésüld át rendszeresen és egyre csökkenni fog a szőr amit elhullajt.a bolhák elvben nagyon hamar kimennek , bár nem tudom mikor került rá a nyakörv, most tetted csak rá?
2013. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tegnap
2013. okt. 5. 10:24
 3/3 anonim válasza:
A normál kefe szerintem nem sokat ér. Én kb. 1 hónapja vettem a cicámnak furminátort, mert iszonyatosan hullott a szőre. Megsimogattam és ott volt a kezemen a halom szőr vagy felvettem az ölembe és akkor a ruhám lett tele. Furminátorral elég hetente 1x átfésülni (legalábbis nálam) a bundáját és látványos a változás. Például, ha felveszem az ölembe akkor már csak pár szőrszál lesz a ruhámon. Remélem tudtam segíteni! :)
2013. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!