Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egzotikus rövidszőrű (exo)...

Egzotikus rövidszőrű (exo) macska kennel Magyarországon vagy a környező országokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már évek óta szeretnék egy ilyen cicát (és remélhetőleg az elkövetkezendő 1 évben sikerül is beszereznem egyet), de nem találok "normális" tenyésztőt! Nem szeretnék szaporítótól venni vagy nem megfelelő kennelből. Ha veszek, mindenképpen igényes helyről szeretném, de ilyen kennelt nem igazán találtam Magyarországon. (sem a környező országokban)

A google sem könnyíti meg a helyzetemet. Már rengeteg időt töltöttem kereséssel, de nem akadtam olyan oldalra, amely nem a világ másik oldalán lett volna. Gyönyörű cicákat és tökéletes kenneleket találtam már Oroszországban, de úgy gondolom egy picit macerás lenne onnan elhozni hazáig... :)



2012. okt. 10. 12:33
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:
36%
Egyetlen eredi vérvonallal rendelkező tenyészet van magyarországon. www.zazicat.hu
2012. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
www.midnighthunter.com
2012. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kerestem exo cicust, én most akartam venni, de sajnos nem találtam, csak 7-10 hónapos kor közöttiek akadtak. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen nehéz beszerezni egyet, ami jó kennelből való, házi kedvencnek.

Ezért légyszives írd meg ha neked sikerül, akár külföldi tenyésztőtől is. Én is inkább várok és már gondoltam arra, hogy előjegyeztetem.

2012. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A 7-10 hónapos cicák mért nem jók?
2012. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vicuska87 ***** válasza:
51%

Az én exo cicám is 5 hónapos volt amikor hozták. Tudom hogy a kicsi kor is velejár, de megmondom őszintén, jobb volt így!

Az én tenyésztőm akitől vettem nem is ad el cicát, csak 4-5 hónaposan. Azért mert ő ivartalaníttatja, és úgy adja el!

2012. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Megértem azt is, amit az előző írt. Az ember fél attól, hogy egy 10 hónapos cica nem fog hozzánőni annyira az emberhez mint egy pici, pedig ez nem igaz! A jó tenyésztő pedig minimum 10-12 hetesen adja ki a kicsiket (de inkább 15 hetesen - ált. ilyenkor már ivartalanítva kerülnek a gazdájukhoz)

Már nézegettem kenneleket és bár cicust csak jövőre veszek (vagy a nyáron), már szeretném felmérni a terepet! :)

2012. okt. 11. 10:45
 7/7 anonim válasza:
53%
egy ilyen cica engem is érdekelne :)
2013. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!