Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 4 hónapos kiscicám és...

Van egy 4 hónapos kiscicám és ha kint van a teraszon mindig nyávog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

szerintetek fázik? de a szüleim nem engedik be a házba.:(

vagy csak éhes? mit tegyek?(fiú cicáról van szó)


2013. okt. 6. 10:04
1 2
 11/18 anonim válasza:
10 évig volt macskátok és nem tudod, hogy mit kell vele csinálni, ha nyávog? Nem fázhat, ha kint biztosítottál neki megfelelő búvóhelyet, almot. Szerintem ne tartsatok több cicát, nem nektek való!
2013. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kelett volna elhozni a menhelyről. Szokatlan neki. És mi van ha elmegy? Vagy ha nem tudja magát megvédeni? Inkább vigyétek vissza. Szegény csak szenved! Bent kellene lennie. Gondolom ott megkapott minden oltást. Raksz be neki almot és megmutatod neki. Nem büdös a macska, csak ha beteg. Írj, hogy ha még meg van és ha még életben van.!
2013. okt. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
sajnálom de ilyenek a macskák
2013. nov. 13. 10:24
 14/18 anonim ***** válasza:
VIGYÉTEK MÁR BE!!!MEG FOG HALNI!!!
2013. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi ez hogy "sajnálod de ilyenek a macskák"? Egyáltalán minek kelett akkor elhozni? Nem sajnálod. Hogy fázik?! Legalább van hol aludnia? Nem értem az embereket. Egy macskáról van szó! Megadhatnál neki mindent. Ha beviszed a lakásba a nap legtöbb részét áttalussza. Nincs láb alatt. Nem gondol rólad rosszat, és nem beszél ki mint a legtöbb ember. Ő szeretetet ad. SAJNÁLOM, HOGY EDDIG NEM JÖTTÉL RÁ. ÉS ILYEN HOZZÁÁLLÁSAL Nem is fogsz. Kár szegényt bántani. :/
2013. nov. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én sem igazán értem. Az ilyen idős kölyökmacskák nagyrésze elpusztul télen a hidegben, mi a fenének vitted haza a menhelyről, ahol melegen volt, normális tápot és gondoskodást kapott, ha utána kiteszed az udvarra és nem foglalkozol vele?!


Értem én, ha valaki kinti macskát akar tartani, bár nem helyeslem, de ahhoz nem kölyökmacskát kellene hazavinni, mert belepusztul a télbe...

2013. nov. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
kedves utolsó miből gondolod hogy nem kap normális tápot? a menhelyen csak szárazat kapott én adok neki konzervet.amúgy már "jól"van és miből gondolod hogy nem foglalkozok vele?én foglalkozok vele és szeret engem!
2014. febr. 17. 15:06
 18/18 A kérdező kommentje:
amúgy meg mi az hogy 10 évig volt macskátok???
2014. febr. 17. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!