Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak vele, hogy ne...

Mit csináljak vele, hogy ne harapjon ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy kb 3 hós cicám,aki csak bent lakik velünk,reggel 6-7 órakor már a fejünk tetején ugrál,ami nem is volna baj,ha nem hajnal 2-kor érne haza a párom a munkából,ha én délutános vagyok akkor eljátszok vele,akkor nem kelti fel.Meg még egy probléma: Rá van állva a kezünkre,az enyém is úgy néz ki,mintha agyon daraboltam volna pengével,a lábam is hasonló képen néz ki,és két három napja számat is szanaszét karmolja és harapja,így kelt.Ha kizárjuk a szobából szegénykém annyira sír,hogy kénytelenek vagyunk beengedni. Egyébként imádjuk,főleg én,de ez így nem maradhat,hogy amióta itt van 5 óránál többet nem bírtam aludni.Van valakinek valami jó kis ötlete,hogyan tudnánk leszoktatni az ugrálásról meg harapásról,karmolásról?
2013. okt. 7. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy az egész lakás teli van a játékaival labdáival két kaparófája van zoknikat csomóztam neki,tehát lenne bőven mivel játszania!!
2013. okt. 7. 21:23
 2/7 anonim ***** válasza:

keress neki játszótársat hogy lekösse magát mert egyedül unatkozik és tele van energiával amit rátok szabadít... ajánlatos azonos korú ugyanakkor ellenkező nemű cicákat egymáshoz tenni, úgyis megbarátkoznak ilyen fiatalon :)


nekem is volt ilyen "energikus" macskám, én is így oldottam meg, mert más nem vált be :)

2013. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj,hogy 1 szobás lakásban lakunk,két macska már túl sok lenne azért,de köszönöm szépen hogy írtál!
2013. okt. 7. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:

21:26 vagyok ismét


akkor nincs mese, foglalkozni kell vele, ki kell fárasztani :) míg ilyen kicsi nagyon energikus, majd mikor nagyobb lesz úgyis feltalálja magát :)

2013. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még ennél is többet foglalkozni lehetetlen vele :)

Annyi energia van benne hogy az hihetetlen,de lehet az lesz a megoldás hogy veszek macska riasztó cseppeket és ez ágyon körbe csepegtetem,bár ennek nem tudom van-e szaga,és milyen hatással van az emberre,de mjad hollnap utánanézek,most már nagyon fáradt vagyok! Holnap még írok jó éjt szia

2013. okt. 7. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 3 éves ivartalanított lány macskám ilyen. De a 8 hetesek is ilyen energikusak. :) Csak játszanak. 2 hete az én kezeim is nagyon csúnyák voltak. Rendesen szégyeltem. Nem tudják hogy ez fáj nekünk . De már tudom őket kezelni. Ki ismertem őket. :) Nagyon játszósak. :)
2013. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az én kezeim is borzasztóak és eladóként dolgozok mindenki látja mikor elveszem a pénzt,és visszaadok.
2013. okt. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!