Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék, hogy a kismacská...

Miamor kérdése:

Mit tehetnék, hogy a kismacskám ne taposson bele kakilás után rögtön az ürülékébe? Hogyan tudnám megakadályozni, h a tappancsára ragadt kakival ne kenjen össze mindent?

Figyelt kérdés
6 hetes körüli házimacska kölyök, 5.napja van nálam, kissé ügyetlenül kakil,mert igaz hogy szépen az alomba végzi a dolgát, de utána nem tudja bekaparni rendesen,és egyből belelép. Éjjel is míg aludtam, ő kakilt egyet, és arra ébredtem,h nagyon nagy bűz terjeng, a paplanomtól kezdve az ágytakarómat,stb összekente a kakis tappancsával.

2013. okt. 9. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szegényke! Szerintem kinövi magától, nálunk is voltak az első évben, hát hogy is mondjam: balesetek. Csak azt figyeld meg, hogy elég sok (mély) alom van-e kitéve, illetve hogy van-e elég helye a forgolódáshoz, és a kaparáshoz. Más titka szerintem nincs.
2013. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy nő egyre ügyesebb lesz majd. Nem fog mindig így kakilni. 6 hetesen még elég pici, igazából még legalább 2 hétig az anyja mellett lenne a helye.
2013. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bodnar edit ***** válasza:
78%
Több alomra van szüksége de különben is még elég ügyetlenkék ilyenkor. Azonban nagyon okosak is , mert láthatod máris az almot választotta. Legyél vele türelmes, azt is szokták még ebben a korban csinálni, hogy végighúzzák a feneküket a padlón kakilás után.De idővel minden kialakul csak türelem! Még azt javasolnám ha eléri a féléves kort vidd el ivartalanítani, mert a fiúk jelőlnek a lányok szerelmesek lesznek és éjjel sem alvás meg nappal nyugalom. Meglátod sok örömöd lesz benne! Nekem most is négy van a legidősebb nyáron múlt 18 éves.Sok szerencsét kívánok!
2013. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 1esnek,a 2esnek és Bodnár Editnek! A kedves bíztató válaszokat! Már megoldódott a helyzet, nagyon ügyes lett a kismacskám,ilyen rövid idő alatt megtanulta a dolgot! 3as válaszolónak írom: képzeld,nem készültem fel rá, hiszen még sosem volt kismacskám,se nagy, és mégcsak eszembe sem jutott,h beleléphet a kakiba és mindent összekenhet. De mostmár tudom!
2013. okt. 12. 23:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az adminnak,hogy törölte innen a kötözködő hozzászóló kötözködéseit! :)
2013. okt. 15. 09:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen! Máskor is!
2013. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!