Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskánknak?

Mi baja lehet a macskánknak?

Figyelt kérdés

Van egy 2 hónapos Maine Coon macskánk egyik napról a másikra bágyadt,letört és aluszékony lett étvágya szerencsére van.A bajt még az is tetőzi hogy anyám szerencsétlen macskának algopyrn-t adott mert lázasnak érezte,a cérna nálam elszakadt.Remélem nem lesz baja tőle.


Leba*zás nem kell tudom hogy anyám nem normális


2013. okt. 13. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem köhög vagy tüsszög mellé?

Szerintem vidd el orvoshoz, ilyen egyszer az én cicámmal is volt kapott 2 szurit és másnap már mintha semmi baja nem lenne. És nem is volt drága 3ezer volt ha jól emlékszem, de ezt állatorvos válogatja gondolom :) Remélem jobban lesz szegény cicus.

Simogasd sokat, hogy ne érezel, hogy el van hanyagolva, ha jobb kedve van szerintem jobban viseli a betegséget is.

Ugye nem egy egész gyógyszert kapott ?

2013. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem köhög meg semmi ilyesmi.Csak bágyadt meg rengeteget eszik.
2013. okt. 13. 12:22
 3/12 A kérdező kommentje:
Gyógyszerből pedig keveset kapott.
2013. okt. 13. 12:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Beteg.Vidd orvoshoz.
2013. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy beteg.Holnap lesz állatorvos
2013. okt. 13. 12:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem kapott sokat akkor az nem okoz nagy bajt nyugi.

Akkor az orvos majd megvizsgálja és jól lesz a cicus :)

2013. okt. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 borcsi02 ***** válasza:

Az alomban rá kellene nézni a székletére, hogy nincs-e hasmenése, mert akár lehet valami gyomorprobléma is, ki is száradhatott a cica. Ha valami gyulladás alakult ki, a szervezete lázzal védekezik, ezt az orvos biztosan megméri majd, és ad lázcsillapítót, meg amit még kell.

Jó, hogy a kedélyállapotára már most felfigyeltetek, hogy valami nem stimmel, mert ha egy cica ilyen bágyadt, kóválygó lesz, és állandóan aludna, az tényleg arra utal, hogy valami nincs rendben. Ha ilyet tapasztalok, ilyenkor mi is mindig rohanunk egyből az orvoshoz, olyan még nem volt, hogy hasonló tünetek mellett a cica magától jobban lett volna.

Biztosan rendben lesz vele minden, ha megkapja a szükséges gyógyszereket!:)

Anyukád meg aranyos, hogy próbált segíteni, de most már ő is tudja biztosan, hogy emberi gyógyszert cicának beadni szigorúan tilos!:)

2013. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem is tudom hogy eddig miért nem jutott eszedbe az állatorvos. Felhívhattad volna. Megvannak az oltásai? Szoktad állatorvoshoz vinni?
2013. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Nem is tudom hogy eddig miért nem jutott eszedbe az állatorvos"

Holnap lesz állatorvos.Telefonszámát nem tudom.

"Megvannak az oltásai?"

Jövőhét pénteken kapja meg a második oltását.

"Szoktad állatorvoshoz vinni?"

Nem,eddig még egyszer sem vittem el.

2013. okt. 13. 19:28
 10/12 Ancsi1107 válasza:

Szia!

Remélem, jobban van már a cicád... Egy jótanács, ne haragudj érte: a közeledben keress ügyeletes állatorvosi rendelőt, életmentő lehet...

2013. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!