Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nőstény macskánknak fáj...

A nőstény macskánknak fáj nagyon a lába. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap még nem fájt neki.Ha hozzá érek a lábához elkezd nagyon nyávogni.Mi baja lehet?
2009. dec. 11. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vidd el amint csak tudod állatorvoshoz. Bármi baja lehet, akár rosszul is eshetett.


Remélem, semmi komoly nem lesz.

2009. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ!Reméljük hogy csak megrántotta
2009. dec. 11. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden történhetett vele. Még az is lehet, hogy elütötte egy bicikli, vagy valami ilyesmi (mondjuk autó,motor ütést nem hiszem, hogy túlélt volna), vagy lehet, hogy verekedett egy másik cicával (bizony, ilyet lány cicók is csinálnak), vagy megharapta egy kutya, vagy rosszul esett le valahonnan.


Szóval szerintem is menj el egy állatorvoshoz, mert az is benne van a pakliban, hogy eltört. Majd kap egy injekciót, vagy annyit amennyit mon az orvos, ha van seb, akkor krémet is ad. És jobban lesz.

2009. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem nálunk is volt már ilyen többször,de általában azért nem ilyen veszélyes, amit leírtam, DE lehetséges.
2009. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a kutya harapta meg.Nincs közelbe állatorvos
2009. dec. 11. 13:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Most már egy kicsit jobb a helyzet:már nem fáj neki annyira
2009. dec. 11. 13:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Első lennék!


Pedig sajnos, muszáj lenne egyet kerítened. Interneten biztos lehet találni valahol a környéken. Ha nem akarod szegény cicusod utaztatni vagy nincs miben, akkor hívd ki az orvost. Persze, ez plusz pénz (kb. 1-2000 Ft), de valóban lehet, hogy komolyabb a baj.

2009. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
már szerintem nem fáj neki.tényleg csak megrántotta
2009. dec. 11. 13:41
 9/11 A kérdező kommentje:
na már meggyógyult kicsit még fáj a lába de jobb akedve.
2009. dec. 11. 15:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Monjduk még azt tudom mondani, h próbáld neki kicsit "masszírozni" a fájó lábát. Persze csak ha engedi. És ha udvari cicu, semmiképp ne engedd az út/utca közelében. Tényleg nagyon vigyázz rá. Egyszer ezmiatt vesztettem el az összes (akkor 13) közül a legkedvesebb kiscicámat. Megrántotta a lábát, én elmentem otthonról, közben ő kiszökött az utcára, és mire hazajötem az úton az a szomrú látvány fogadott :((((( Nagyon-nagyon vigyázz rá!
2009. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!