Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy macskát. Szerinte...

Találtam egy macskát. Szerintem faj macska lehet. Hol érdemes keresnem a gazdáját, milyen módon?

Figyelt kérdés

Elvittem egy állatorvoshoz, aki mondta, hogy van benne chip, de csak a számot tudta kiolvasni, mert nem vitték fel a chip számát a rendszerbe, ezért nem tudja ki lehet a gazdája.


Lefényképeztem itt egy kép, hátha tud segíteni, vagy ráismer. Ha más nem a fajtáját leríhatnátok.


[link]


2013. okt. 15. 10:40
1 2
 1/12 Platypus ***** válasza:
100%
Ez egy bengáli. Ritka drága macska, még nem nagyon fordul elő a szaporítók között, így igazad lehet azzal, hogy fajtatiszta. Sok sikert a gazdakereséshez, csak akkor add ki a kezed közül, ha papírokat tud felmutatni a jelentkező a chipről.
2013. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szép macska!Már vettél is neki kaparófát meg ágyat is?Megtartod?
2013. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megtartani, mert nem az enyém. Ráadásul kezelhetetlen egy macska. Felugrik az ajtóra, a szekrényre. Felvenni nem nagyon lehet, mert nyávog. Eléggé vadnak tűnik.
2013. okt. 15. 10:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Gondolom,kérdezőnek már van macskája és azé a kaparó meg az ágy.Különben minek tette volna fel a kérdést?


Nagyon gondozottnak látszik, baromi drága macsek lehet ez.Egy kincset találtál :)Ha nem is kerül elő a gazdája, biztos jó sorsa lesz nálad is.

2013. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

www.netboard.hu-ra tedd fel, elég "percrekész" a lista :-)

remélem meglesz az eredeti gazdi

kutyás topic, de az ne zavarjon:

[link]

2013. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

öhm.. nem azért de mintha tegnap lettek volna az rtl klub reggeli beszélgetős műsorában. egy ilyen cica 3 millát ér kb, és nem engedik csak úgy el. aki ilyet akar az egy három hónapos képzésen vesz részt elősör, hogy tudja hogyan kell gondozni, és egy külön úgymond macska házat kell neki építeni...


[link]

2013. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen cicám.Fél éve pusztult el,9 éves volt.

Én annó 85ezer ftért vettem.

De írtam már üzit,kérdező.

2013. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os az ami az rtl-en volt toyger ez csak a lábán csíkos, szerintem is bengáli, ami elterjedtebb és régebben kitenyésztett faj.
2013. okt. 15. 11:24
 9/12 Lienah ***** válasza:

Ez kérlekszépen egy gyönyörű bengáli cica...

Javaslom mivel így első ránézésre is fajtatiszta, hogy keress meg akár e-mailben is bengáli tenyészeteket!!!! Ők tudják hogy melyik macseknak mi a chipszáma, hisz így adják el őket, illetve szoktak róla tudni hogyha az eladott macsek eltűnt, hisz szoktak a vevők/cicatulajok is szólni a tenyészetnek...

[link]

2013. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia, esetleg felvehetnéd a facebookon a kapcsolatot valamelyik állatmentő csoporttal.

Melyik városba laksz ha megkérdezhetem?

Mert szinte minden nagyobb városba van ilyen csoport.

Egykét példa: cicamentő angyalok, Noé állatotthon. Vedd fel velük a kapcsolatot.

Ide sok elveszett- talált állatot raknak fel és sokan megtudják osztani.

Hátha megkerül a gazdája,vagy ha nem, új gazdára talál.Biztos keresi a gazdája,de ha mégse igazán,akkor meg se érdemli.

Sok szerencsét!

2013. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!