Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy macskát. Szerinte...

Találtam egy macskát. Szerintem faj macska lehet. Hol érdemes keresnem a gazdáját, milyen módon?

Figyelt kérdés

Elvittem egy állatorvoshoz, aki mondta, hogy van benne chip, de csak a számot tudta kiolvasni, mert nem vitték fel a chip számát a rendszerbe, ezért nem tudja ki lehet a gazdája.


Lefényképeztem itt egy kép, hátha tud segíteni, vagy ráismer. Ha más nem a fajtáját leríhatnátok.


[link]


2013. okt. 15. 10:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, az allatok.info-n is van talált állat-bejelentő lap, töltsd ki! És mindenképp csak annak add oda, aki papírokkal tudja igazolni a tulajdonjogát. Talán már elkéstem ezzel a javaslattal, de én a chip számának is csak az utolsó pár számjegyét árulnám el, így elejét venném annak, hogy kicsalja valaki egy hamis oltási könyvvel. Mert egy ilyen értékes macskára biztos le akarnak majd csapni a szaporítók...
2013. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
utána néztem és ez egy bengáli nagyon drága macska fajta igaz ,hogy ezt már egyszer írták de tényleg ne add ki anélkül a kezeid közül ,hogy megmutatnák az állat orvosi papírokat, apropó hol találtad ,lehet ,hogy tudok segíteni gazdi ügyben
2013. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!