Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megrázta a macskát az áram...

Megrázta a macskát az áram mert elrágott egy vezetéket! Mi baja lesz? Mi fog vele történni?

Figyelt kérdés

Gyorsan ki lett húzva a konnektorból, de minden szikrázott, ő meg csak ott feküdt a földön és nyervogott. Szörnyű volt. Nagyon megijedtem, még a kezem is remeg. De túlélte, fekszik, piheg.. Eszembe se jutott volna, hogy elrágja, sosem csinált ilyet pedig régóta itt van.


Kérlek ne szóljatok le, hogy nem figyelek oda, meg rossz gazdi vagyok, baleset volt. :(

21/l



2013. okt. 17. 08:06
1 2
 1/20 anonim válasza:
Állatorvos!
2013. okt. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam azonnal, de a szüleimmel élek, és ők azt mondták " nem tud vele mit csinálni, ez áramütés "

Én pedig tőlük függök, nincs jogsim hogy bevigyem a városba

2013. okt. 17. 08:16
 3/20 4ttil4 válasza:
azóta is csak fekszik a cicus, vagy már járkál is?
2013. okt. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Gubbaszt fent a kanapén oda raktuk és pislog, néz nagyokat
2013. okt. 17. 08:37
 5/20 norzsu ***** válasza:

Állatorvoshoz kell vinni.

Itt egy leírás:


Áramütés



Ha macskánkat áramütés éri ne nyúljunk hozzá, amíg a sokkot okozó áramforrást ki nem kapcsoltuk. A mellkas alsó részén, közvetlenül a könyöke mögött tapintsuk ki a szívverését. Ha a macskánk eszméletlen, ne próbáljuk újraéleszteni, hanem siessünk vele az állatorvoshoz. Ha a sokktól nem veszítette el is az eszméletét, előfordulhat, hogy nyelvén vagy száján komoly égési sérüléseket szenvedett. Az állatorvos megvizsgálja, hogy van-e ilyen sérülése.

2013. okt. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hiába éli túl, szívritmuszavarai lehetnek áramütés után, ami adott esetben a halálát is okozhatja.
2013. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igen a szájánál látom hogy barna, tehát sebes, biztosan fáj neki :(

Nem tudok mit tenni, a szüleim nem akarják orvoshoz vinni, mert nincs rá pénzünk, és kitartanak az álláspontjuk mellett, hogy úgysem tud vele mit csinálni az orvos sem.

És tisztában vagyok vele, hogy akár bele is halhat, nagyon remélem, hogy nem fog! annyira sajnálom... :(

2013. okt. 17. 09:41
 8/20 norzsu ***** válasza:
100%
Akkor legalább hívj fel egy állatorvost, és mondd el neki mi történt, valamennyit biztos tud segíteni/ tanácsolni telefonban is!
2013. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy állatorvost és kérd ki a véleményét! Itt nem tud senki segíteni. Cselekedni kellene! Látom nem számíthatsz a szüleidre.
2013. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mi a francnak tart állatot az olyan, aki nem tudja ellátni :( Már ne haragudj, de a szüleid felelőtlenek és nem te vagy az első itt, aki azt írja, hogy a szülei nem engedik állatorvoshoz vinni az állatot, mert nincs pénz.

Mi sem voltunk gazdagok, de az állaton sosem spóroltunk :(

2013. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!