Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek miért nem egerészi...

Szerintetek miért nem egerészik a macskám? Ha ott szaladna mellette az egér ő akkor sem kapná el de miért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 20:37
 1/8 mantis religiosa ***** válasza:
Valószínűleg egy emancipált macskád van és elől hagytál egy Gárfield-képregényt!
2013. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
lehet vak
2013. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem vak ! semmi problémája nincs egészséges cica csak hát nem fogja meg az egereket
2013. okt. 17. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Lusta, meg, gondolom, nincs rászorulva :))) Nekem is csak az öreg cicusom egerészik.
2013. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előbb zabálja fel a szomszédok állatainak kitett ennivalót, minthogy otthon egerésszen... Lusták... És amíg adnak neki enni, vagy tud lopni más házaknál, addig nem fog egerek után rohangálni.
2013. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát a mieinket rendesen etettük, mégis vadásztak. szerintem ez személyiségtől is függ, a tied lusta:)
2013. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én macskáim esznek meg minden, és mégis megfogják az egeret. :) .És még az ajtó elé teszik, dicsekvésképpen. :)
2013. okt. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyu a mienk sem egerészik de azért mert kap ennivalót rendesen(gondolom ezért), de amugy meg személyiségfüggő. A macska azt csinalha ami neki tetszik semmiképp sem azt ami neked tetszik (amúgy kutyát is láttam már egerészni cicát is kutyahoz bujni ugyhogy tényleg attól függ milyen egy macska sgemélyisége.
2013. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!