Kezdőoldal » Állatok » Macskák » érdemes úgy cicát tartani,...

érdemes úgy cicát tartani, hogy sokat nem vagyok itthon? Egyedül lakom, este ötig dolgozom minimum, néha tovább, hetente kétszer-háromszor edzésre járok, nyáron gyakran egész napos biciklitúrákra. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 22:06
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
persze, tudom, hogy bizalmatlanok. már tegnap eljutottam oda, hogy hajlandó volt velem játszani (két percig, úgy,hogy húzogattam előtte egy tollat, ő meg elkapta). de ha közelebb mentem hozzá, akkor elfutott:) most a kanapé alatt van, az a kedvence:) de esténként már játszik, sőt, a múlktor dorombolt is (nem nekem, és nem velem játszik, csak magával. tőlem még fél, de majd lesz ez jobb is. három hete van itt)
2014. márc. 23. 12:33
 22/28 anonim ***** válasza:
tök jo volt végigolvasni, remélem már barátságosabb :) az uj cicánk nekünk is napokig az ágy alatt pihent. de napközben meg amugy is reggeltöl estig alszanak, itthon vagyok velük 3 napja, se semmi akcio, nem igényelnek ezek semmit csak a takarot meg az alvást :D reggel este kis játék, meg kaja. imádom öket :3
2014. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

igen, velem már egész jól elvan, már lehet -néha- simogatni, s dorombol is. megfogni még nem hagyja magát, de esténként jön velem aludni, odafekszik a lábamhoz. ha felé nyúlok, akkor megpofozza a kezemet, de odajön:)


idegenektől még fél, a tesóm próbálkozik vele megbarátkozni, meg a barátnőm is, de ott még nem tartunk.

egyelőre szobacica, ma kint ültem az ajtóban elég sokat (udvar van), ajtó nyitva, színét se láttam, kijönni még nem mer. de az nem is baj.

2014. máj. 18. 22:44
 24/28 anonim ***** válasza:
imádnivalo lehet :) nekem az uj cicám volt ilyen félénk de néhány nap után eléggé elöjött. bár a mai napig ijedös, kicsit azért tart tölünk de jön, szeret, bujik. cska a régi cicával néha összekapnak de szerencsére csak icipicit. most meg összebujva alsznak... ki érti öket :) boldog cicás életet neked :D
2014. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
már dorombol, ha simogatom:) megfogni még nem lehet, de érdeklődik.
2014. máj. 20. 14:07
 26/28 A kérdező kommentje:

most már jön az ölembe is, a felvevést nem szereti továbbra sem.


s bolhás, de fél a csepptől, nem tudom rendesen rátenni :(

2015. nov. 27. 22:13
 27/28 anonim ***** válasza:
Biciklitura hétvégén? Ajánlom figyelmedbe a YT-on a "1 bike 1 world" cimű videókat, amik 4 éve mennek, egy angol férfi viszi a macskáját minden felé,nagyon kalandos, beutazták egész Európát együtt. Magyar nyelvü könyvben is megjelent tavaly, NALA a cime.
2023. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Na, az enyém nem jönne!!
2023. máj. 9. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!