Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van ebben bármi kokázat?...

Van ebben bármi kokázat? Aludhatnék a cicával?

Figyelt kérdés
A Perzsa ivartalan cicám nem marad meg a saját helyén éjjel. Mindig mellém bújik. Ha pedig elzavarom akkor randalírozik a házban. Ha nem zavarom el akkor egész éjjel nyugton van és alszik. Csak hát én nem vagyok benne biztos ,hogy jó ötlet lenne e a cicával aludni.Csak egy kicsit hullik a szőre.Éllősködője nincs.De mégis félek. Nem árt ez az egészségemnek?

2013. okt. 19. 15:20
 1/10 anonim válasza:
12%
Szerintem nem kellene a macskaval aludnod!!Bemegy a szádba egy szörszal és beteg leszel!És nem lehetne csak éjjelre kitenni?Nappal meg bent lenne??
2013. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
NEM LESZ SEMMI BAJOD! Több szász ember alszik macskával. :) Nincs benne kockázat. Ha lefekszik melléd akkor alszik reggelig. Az én cicám is velem alszik. És semmi bajom. :) Ne parázz. Sok filmben is alszik macska az emberrel. Nyugalom. :)
2013. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
És ezért ki ne rakd. Csak egy perzsa ciccről van szó. :)
2013. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanazt mondhatom én is.Évek óta a macskámmal alszom,igaz,nem perzsa cica,de csak egészségesebb vagyok,semmi bajom .
2013. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha nagyon zavar a szőr, akkor lefekvés előtt keféld meg a bundáját.
2013. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Nyugodtan alhatsz vele, semmi bajod nem lesz tőle.

Az egyik legjobb dolog a cicatartásban, , amikor éjjel dorombolva hozzádbújik és szuszogva elalszik melletted a karodban. Mi már 6 éve ezt műveljük.

2013. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
MÉG VÉLETLEN SEM TESZEM KI ÉJJELRE. Nem azért fizettem érte 500 eurót ,hogy megegye egy kutya. De mi bajom lehetne ha lenyelek pár szőrszálat??
2013. okt. 19. 17:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Kikakilod. :) Más is nyel le szőrszálat. Én is. :D
2013. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Haha milyen válasz van itt...ááá...tenyésztek így nem egy perzsa van az ágyamban évek óta és semmi bajom!

Nekem is sokan mondták,hogy nem egészséges macskával élni,aludni,mert a szőr..köszönöm élek virulok és boldog vagyok :)

2013. okt. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. Én három éve alszom cicával. Jelenleg kettővel szoktam. Az egyik, a kicsi a vállamon alszik, a másik a lábamnál. És semmi bajom nincs tőlük.
2013. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!