Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám trükkökre tanítani?

Hogyan tudnám trükkökre tanítani?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves, kandúr cicám, és szeretném néhány egyszerűbb dologra megtanítani. Milyen trükköket tanítsak neki? És hogyan?

2013. okt. 19. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
keress ra a googlen, hogy "macska tanitasa clickerrel". :)
2013. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, a klikker nagyon jó!

Két hete se klikkerezek a cicámmal, és már jobban elmélyítettem benne a behívást (eddig csak akkor jött oda, amikor a másik szobában voltam), megtanítottam felugrani dolgokra, pitizni. Ja, azt hozzáteszem, hogy napok alatt vezényszóra tanultta meg... A pitizés egy nap volt vezényszóval együtt. Most jön az a kör, hogy egymással összehasonlítva ülünk és hasalunk, ezt nagyon szereti, mert kényelmes, viszont még nem vezetem be a vezényszót, mert azért két mozdulatsorról van szó stb.

Én sem akarok cifra dolgokat megtanítani neki, nekem elég, ha az agyacskája dolgozik.

A pacsizást is meg akarom neki tanítani, csak még nincs hozzá ötletem.

A zoopluson vettem egy olyan klikkert, aminek van kihúzható pálcája. Az jó arra, hogy célirányos mozgásra vegyem rá.

2013. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!