Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Köhög a kismacskánk! Meggyógyu...

Köhög a kismacskánk! Meggyógyulhat?

Figyelt kérdés
Azt légyszi ne tanácsoljátok, hogy vigyem állatorvoshoz! Nekem van már 2 benti felnőtt macskuszom, és ez a4 kis kölyök a szomszéd nénijé aki meghalt, de odaköltöztek a mi udvarunkba. Nem tudok ennyi macskát megfelelően ellátni. A max. amit tehettem értük az az, hogy rendzseresen etetem őket, és készítettem neki egy hungarocell házat. Orvosra már nem telik! Csak az egyik köhög, már vagy 3 hete, de amúgy élénk, és jó az étvágya is. Mi a véleményetek, mit tehetnék érte?
2009. nov. 12. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha macskanátha, akkor semmit nem tehetsz értük. Orvoshoz kellene vinni őket, van erre gyógyszer, sőt oltás is.
2009. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akor ne vidd állatorvoshoz, csak hívj fel egyet, és kérj tanácsot. Az ingyen van. Neten találsz egy csomót. Ha rögtön az első nem segít, akkor ne add fel, telefonálgass tovább. Egyébként ha már 3 hete köhög, és a többieknek semmi baja, akkor biztosan nem macskanátha, ugyanis az súlyosan fertőző.
2009. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én kismacskám is pont ezt csinálta. Sőt, még szörcsögött is az orrával. Annyira hogy volt amikor enni is alig tudott miatta. Már ilyen beteg volt, mikor megtaláltam.

Ő is evett és meleg helyen volt, néha itattam vele kamillateát és így lassan jobban lett. Orvoshoz én sem tudtam elvinni.

Tavaly novemberben találtam a cicát és kb. január volt, mire tünetmentes lett.

2009. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

felső légúti megbetegedése van, lehet hogy csak megfázott. Írj neten egy állatorvosnak vagy hívj fel egyet tanácsot adni.

Lehet hogy ad egy-két db. gyógyszert (állatgyógyszer) így olcsóbb lenne és azt kellene beadnod neki.

2009. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Közben eszembe jutott még, hogy ha van a közeledben állatpatika, lehet hogy ott is tudnak segíteni.

Én már ezután a köhögés után kértem más ügyben tanácsot és nagyon segítőkészek voltak.

2009. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2009. nov. 13. 08:36
 7/7 anonim ***** válasza:
A kutyánknak is ilyen baja volt elvittük orvoshoz adott neki szurit és azt tanácsolta adjunk neki olyan gyógyszert mint a gyerekeknek csak kisebb mennyiségben.(köhögés elleni gyógyszer)
2009. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!