Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Pár napja találtam az utcán egy cicát és nagyon megsajnáltam. Tiszta csipás a szeme, és prüszköl. Ehhez képest elég jó a kedve. Állandóan játszik. :) Eszik iszik.2-3 napja kamillázom a szemét naponta 5-6x. Picit tisztább lett a szeme de nem annyira. Állatorvoshoz forduljak mert úgy vélem, hogy még csak 1 hónapos a cica.
2013. okt. 22. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze

Mutasd meg az állatdokinak

2013. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos meg van fázva

(ha prüszköl)

2013. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már sok ilyen cicám akit befogadtam. Kamillázd a szemét és elmúlik magától (nekem legalábbis így volt) Azért ajánlom az állatdokit,hogy megnézze,hogy ezen kívül minden rendben van-e.
2013. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad kamillãzni a szemét,ez sajna téves gyakorlat.Orvoshoz kell vinni,ad majd megfelelő szemcseppet.Lehet macskanáthája is,arra kaphat antibiotikumot.Biztos,hogy féregteleníteni kell,mert a talált,rosszabb állapotú cicusokban mindig van.Ez a saját egészségetek védelme érdekében is fontos.
2013. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet macskanátha is. Ennek viszont van olyan változata, amelyik megvakítja/megöli a cicát.

Sajnos mindig a rosszabbik esetre gondolok, ezzel kicsit kiborítom a páromat is...

Az én cicám is volt macskanáthás, nem volt láza se, csak tüsszögött és folyt az orra. Mivel az állapota stagnált napokig, antibiotikumot adtunk neki, ami segített. Két kúrát kellett vele megcsinálni, mert az első után kiújultak a tünetek.

2013. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!