Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog egész nap?

Miért nyávog egész nap?

Figyelt kérdés

Úgy két hete idecsapódott egy félig fajtatiszta maine coon keverék cica. Nagyon szép, hosszú szőrű. Na nem ez a lényeg hanem az hogy úgy alakult hogy itt ragadt. Hiába akartam hazatessékelni a napokban mégis itt marad eszik a saját macskámmal, és már itt aludt a kazánházban vagy egy hete minden éjjel. Na jó belenyugodtam, és befogadtam. Igen ám, de azt vettem észre hogy nyávog ha kell ha nem. Ha enni kap eszeget utána nyávog. Ha kint vagyok vele simogatom, abbahagyom jön utánam és nyávog. A másik cicám is bújós de ő nem nyávog ennyit. Lehet hogy ez az új cicus ilyen természetű??

A másik: a tápon kívül nem nagyon akar mást enni,pedig én leggyakrabban házi kosztot adok nekik, napi egyszer tápot. Megszokja majd a többi ennivalót is? Köszi. Egyébként kölyök még úgy 4 hónaposra saccoltam.


2013. okt. 24. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
a többi kaját megszokja majd! amúgy hogy miről nyávog? hisz macska! ha ugatna akkor idegen nyelvet is beszélne! az meg ritka az állatoknál! viszont komolyra fordítva a szót!: talán unatkozik! valami játékot, vagy akármit csinálj/vegyél neki! :) remélem segítettem! :)
2013. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán szegény azért nyávog, mert számára még idegen helyen van, talán az anyja után, vagy a régi helye után nyávog. Most kicsit többet kell vele foglalkozni, míg teljesen meg nem szokja az új környezetét, lehet ezt is igényli a nyávogással.
2013. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! A kertem nagy, tele van fákkal, erdő van a kert végében. A másik macska közel kétéves soha nem nyávogott ennyire, pedig egyedüli volt kölyökkorában. Ő is már meglestem, volt hogy elkóborolt oda hátra de hamar visszajött a házhoz. Napközben nincs itthon senki, csak délután tudok vele foglalkozni. Sajnos a társa nem túl játékos, elzavarja ha a kis újonc játszani szeretne
2013. okt. 24. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
adni nekem főzni én ócó finci mackalevesz
2013. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretetre vágyik, azt akarja, hogy minél többet törődj vele. Én is befogadtam így egy cicát, és először addig nyávogott még el nem kezdtem simogatni, aztán órákig simizni kellett, vagy jött utánam, és nyávogott egyfolytában.
2013. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most este játszottam vele egy kicsit, nagyon szereti a madzagot kergetni. Vacsorázott és lefeküdt! Ahogy hazaérek és időm engedi majd minden este játszok vele kicsit. Azért furcsa mert a másik kandúrom egyáltalán nem bújós, ha ölbe veszem karmol, harap. Ő meg bújik belém, kis dorombolós!
2013. okt. 24. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
kuva anád pontosszá le én leni kinai te leni gonosz
2013. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!