Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam be a cicát a...

Hogy szoktassam be a cicát a dobozba?

Figyelt kérdés
Most, hogy jön a tél csináltam neki egy fullextrás dobozt, hőszigeteléssel ajtóval minden mi macska, cica ingere /nem tudom mindig bezárni estére/. Viszont sehogy se tudom rávenni hogy bemenjen... Ha teszek be tejet bemegy megissza és kijön aludni viszont sehogy se megy be...
2013. okt. 25. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod rávenni, hogy bemenjen, mert még egyáltalán nem jön a tél. Majd ha fázni fog, boldogan bemegy. A cicák amúgy is éjjel inkább vadásznak, mint alszanak. Lényeg, hogy legyen hová mennie, ha melegre vágyik. A többit bízd rá!
2013. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet!
2013. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne adj tejet a cicának, a macskák laktózérzékenyek, hasmenése lesz tőle. És azért nem megy be a dobozba, mert még nem fázik.
2013. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nem fázik, ha jön a hideg, biztos, hogy be fog menni, mivel a macskák a meleg helyeket szeretik és keresik. Tejet tényleg ne adj neki, hiába nincs tünet, de nem tesz jót nekik. A sima vizet is ugyanúgy meg fogja inni!
2013. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A macskák mennek saját fejük után, nem lehet őket irányítani ilyen dolgokban. Abban viszont biztos lehetsz, hogy ha nem is az általad készített dobozban, de valahol máshol egészen biztosan fog meleg helyet találni magának.
2013. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!