Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel szoktassam újra az...

Mivel szoktassam újra az alomra vissza?

Figyelt kérdés
Van egy fiú cicám, régen szobatiszta volt, nem volt baj azzal, hogy az almot használja. Most viszont egy ideje, amióta már nem panelban lakok és tud kint lenni a szabadban,akkor a szőnyegre piszkít. Ugyan úgy van a házban neki alom, ugyan annál a bútor mellett, hogy oda tudjon menni, de egyszerűen rá se bagózik. Egyik este azon kaptam, hogy a tv állvány mögé pisil. Almaecettel kitakarítottam, most minden jó, nem szaglik. De már többször észrevettem, hogy megy oda, csak akkor kikapom onnan, de amint belerakom az alomba, rápiszkít a konyha járólapjára.. vissza tudom még szoktatni vagy most már hagyjam, hogy kint legyen állandóan?? Köszi a segítséget
2013. okt. 13. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen vissza birod szoktatni. Szerintem ha nem engeded ki a házból többet akkor vissza szokik ,majd.
2013. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, hogy minden ajtót becsukok csak az előszobában van, ahol az alom is, de akkor is mindenhova piszkított csak az alomba nem:s
2013. okt. 13. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sokkal jobb neki a kertben lévő föld, mint a macskaalom.

Próbáld meg, hogy kicseréled az almot földre. Utána mutasd meg neki, tedd bele.

A macskák bizony válogatnak. a cicám kb. fél éves koráig szobacica volt, aztán kijárós cica lett, de az éjszakákat mindig bent tölti. Nekünk 2 alomtálcánk van. Az egyikben macskaalom van, ide kakál, a másikban föld, ide meg pisil.

2013. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet :D most én is ezt csináltam, remélem megtetszik neki :)
2013. okt. 16. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!