Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaptam három cicát. Fél...

Kaptam három cicát. Fél évesek és még nem voltak féregtelenítve. Egészségesek, semmi bajuk nincs, csak jó lenne féregteleníteni őket. Mivel lehet ezt megtenni, ha orvoshoz most nem tudom vinni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Féregtelenítővel, mással nem. Ezt állatorvostól, illetve állatpatikában tudod beszerezni.
2009. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Féregtelenítőre gondoltam, csak nem tudom hogy honnan és milyet vegyek!

Állateledelesnél van?

2009. nov. 13. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:

testsúlykilogramonként kell beadni, az adagolást én sem ismerem. Nekem az állatorvos szokta a kezembe nyomni az adagot, miután megmondom a kutyám súlyát.


Kérdezd meg az állateledel-boltba, nem kizárt, hogy tartanak. de az adagolást is kérdezd meg, mert ha sokat adsz be nekik, súlyos hasmenést is okozhat.

2009. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. nov. 13. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:

állatgygógyszertár.

budpaesten van a moszkva téren a paszta 1700 forint.

2009. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg itt a neten, hogy hol van a hozzád legközelebbi állatpatika, amikor nyitva van, menj el, és kérj. A legtöbb helyen lehet kapni, nem csak pasztát, hanem tablettát is, bár azt kicsit nehéz beadni. Harmad annyiba kerül, mint az állatorvosnál... És az adagolásban is tudnak segíteni.
2009. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tabletta az én macskáim esetében hatásosabb volt, mint a paszta.


Cestal Cat tablettát kapnak, 2 darab 600 forint körül van az állatpatikában. Egy tabletta négy kiló macskára elég. Beadni nem könnyű, ha nem vagy gyakorlott. Én úgy szoktam, hogy az ujjamat bedugom oldalt a két fogsora közé, és a másik kezemmel bedobom a szájába a tablettát.

2009. nov. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!