Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sántít a cicám pár napja....

Sántít a cicám pár napja. Eltörve nincs neki, elvigyem állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
mennyibe kerül egy ilyen kisállat röntgenezése? mit tud vele csinálni a doki? rendesen eszik, viszont sokat pihen, és csak 3 lábon tud járni. a mancsában sincsen semmi, valszeg csak megránthatta vagy ficam.

2013. okt. 27. 01:25
 1/6 Seila válasza:

Lehet szálka ment talpába.

Nézted a talpát? Vagy körme is felsérhetett.

Mennyire sántít? Nagyon? Egyáltalán nem tud rá állni? Lehet talán más cicával verekedett?

Az én cicámnak párszor már kivettem talpából akácfa tüskét.

Ha külsőleg nem látsz semmit rajta, akkor fordulj minnél hamarabb orvoshoz vele.

2013. okt. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vidd el ha nem tudod mitől van. Majd a doki mond valamit.

A milyenket megkapta egy kutya és 2000-ret kért el a doki.

Annyit megért.

Nem vagyok állatorvos de én is szálkára vagy tüskére gyanakszom. Vagy ficam esetleg izületi gyulladás.

Mindenesetre ne piszkáljad ha egy mód van rá biztos nem kellemes neki.

2013. okt. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elrepedt vagy eltört, elmozdult, akkor helyre rakja és sínbe teszi, bekötözi. Ha ficam (tehát elszakadtak a szalagjai), akkor is. Ha csak megrándult, lehet akkor is, de lehet, hogy akkor nem kell.


El kellene vinni orvoshoz, mert ha el van törve és rosszul forr össze, akkor egész életére sánta maradhat. Pár ezerért megröntgenezik.

2013. okt. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
63%

"mert ha el van törve és rosszul forr össze, akkor egész életére sánta maradhat. "


Akkor újra el kell törni és visszaforrasztani. Ezt vidéken vannak akik komolyan megcsinálják egy sérülés után (frissen). Például ismertem egy vénembert, aki részegen eltörte a kézfejét, majd másnap reggel józanon orvos vagy ilyesmi helyett rávágott egy hatalmasat és magának bekötötte, "sínbe" rakta.

2013. okt. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
xD bisztosasn belerogatak.xD
2013. okt. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, vidd el állatorvoshoz!!! Minnél hamarabb!
2013. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!