Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok segíteni? Szeretnék...

Tudnátok segíteni? Szeretnék kis cicát!

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az hogy szeretnék egy kis cicát nagyon. Apukám nem engedi, mindig azzal jön hogy: "Azt mindig le kell vinni." Én mindig levinném a cicát, de tudtommal nem fontos őket..vagy igen? Mert ha igen, akkor is szívesen leviszem....Hogyan tudnám rá venni apukámat hogy szerezzük egy kis cicát? 14 éves vagyok és lány.

2013. okt. 27. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kéne a macskát levinni? A macska nem kutya, hogy sétáltatni kelljen. A lakásban tartott cicáknak kell venni egy alomtálcát és almot, hamar megtanulják, hogy oda járjanak wc-zni, teljesen szobatiszták. Szerintem nézz utána egy kicsit az interneten, hogy milyen alapvető felszerelések szükségesek a cicatartáshoz, és mik egy cica alapvető szükségletei. Ha megvannak az alapfelszerelések, nem nagy ördöngösség macskát tartani, az pedig tényleg nagy butaság, hogy le kell vinni.
2013. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!^^ beszélni fogok apuval, meg mindig a kutyát hozza fel, hogy akkor legyen kutyánk és kész...tudtommal avval sokkal több a gond >.>
2013. okt. 27. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!