Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért féltem ennyire a cicámat?

Miért féltem ennyire a cicámat?

Figyelt kérdés
2 hete találtunk egy cicát,nagyon megtetszett,befogadtuk.Akkor kialakítottam neki alvóhelyet egy dobozban,amiből kimászik,azóta stresszelek állandóan,hogy nem kóborol-e el valahová.
2009. nov. 13. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnéd, hogyha megint utcára kerülne, ami érthető. Valószínűleg nem fog elkóborolni:) De azért vigyázz rá, és szentelj rá sok figyelmet :)
2009. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sokat foglalkozom vele,de mégis féltem,mert elég forgalmas helyen lakom,a szomszédban sok kutya van...
2009. nov. 13. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Mikor en befogadtam az en cicamat, o is kapott dobozkat. :) Par napig hasznalta, aztan ugy dontott, jobban alszik a keritesen kivul a bokorban, vagy a hazteton... O tudja. :)Vigyazz ra, de megtiltani ugyse tudod neki, h mashol aludjon...
2009. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ma felfutott a padlásra,és úgy kellett lehozni
2009. nov. 13. 21:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen talált kiscica,sokkal hálásabb,hogy befogadtad,mintsem csak úgy elkóboroljon!Sok boldog percet kivánok a cicádhoz!;)
2009. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kezdek megnyugodni.
2009. nov. 13. 21:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi multkor találtunk egy kiscicát egy nagy boltnak a parkolójában (nem reklámozom a bolt nevét xd) Kb. 3 hónapos lehetett, volt már rajta kívül 7 cicánk, és az egyik terhes is volt. De mégsem hagyhattuk ott mert csoda, hogy addig nem ütötte el egy kocsi sem... Hazavittük, és esze ágában sem volt meglógni. (mellesleg 25km re van tőlünk a bolt)Egy- két napig bent tartottuk, de utána kiengedtük, és az udvaron belül maradt. Azóta ő a leghűségesebb cicám.(ja és ugy szeret engem mintha az anyukája lennék) ne aggódj veled fog maradni :)

12/L

2009. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
:)ne stresszelj,az enyém is talált "jószág",pár napig nagyon félt,de amint megnyugodott,olyan akrobatikával grasszált az erkélyláda tetején,meg benne(megj.:10.-en lakunk)hogy mejd'szívbajt kaptunk,de rájöttünk,elvégre MACSKA,nem hülye,hogy meghaljon,biztonságba érezte magát,csak nekünk,embereknek szokatlan a látvány:)hidd el,mindannyian tudják meddig mehetnek el,jobban tudnak vigyázni magukra,mint gondolnánk,egyedül az emberi gonoszság ellen védtelenek,de az ellen meg elszaladnak úgyis
2009. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A 10.59-es válaszolónak:nagyon rendes vagy,mert befogadtad még azt a cicát is.
2009. nov. 14. 12:45
 10/12 anonim ***** válasza:

10:59 es vagyok

minden cicaszerető ember megtette volna :)

2009. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!