Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet kiengedni a kertbe vagy az utcába a cicámat?

Figyelt kérdés
most 2 hónapos kell neki valamilyen oltás vagy egyéb dolog hogy kimehessen?
2011. okt. 30. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Féregtelenítés mindenképp.

Kombinált oltás a 3 leggyakoribb cicabetegség ellen, plusz veszettségi. Mindkettőt ismételni kell.

Én mire végeztem az oltási programmal, meg 6x féregtelenítettem, elütötte az autó:((

Szóval, nekem nem lesz már kijárós cicám...nem ez volt a kérdés, de kikívánkozott.

Ha teheted, csak felügyelettel engedd ki:)

2011. okt. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
kombinált oltás veszettség elleni oltás, majd egy ismétlő még egy hét legalább mire meglesz az immunitása és ki-ki engedheted, de fontos hogy ne engedd világgá' hanem 1. legyél ott vele, csak kis időre engedd ki...mert ilyenkor veszélyesebb ha elkóborol, elüti valami,megfogja valami vagy valaki...mint az összes betegség.
2011. nov. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akarna jönni velem meg a kutyával sétálni mert van póráza az is baj lenne ha sétáltatnám kombináltat már kapott
2011. nov. 6. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:

+ ivartalanitani kell. Ha meg vannak az oltásai és van hámja akkor rászoktathatod és együtt sétálhattok.

Azt meg neked kell megfontolni, hogy egyedül is mehet-e, milyen környéken laktok. 2 hónapos még kicsi, most még semmi képpen ne menjen egyedül. Én tavaszig várnék.

2011. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fabyen ***** válasza:
Az érkezése után 3hónapig csak benti cica legyen, hogy megszokja az új környezetet,szagokat, gazdákat(hogy ne menjen el). Ha szeptembertől nem kezded el kiszoktatni, akkor most már semmiképp se vidd ki egy kis időre se! Mert nem tudott rendesen kinőni a téli bundája és meg fog fázni, abba pedig iszonyat könnyen belehal. -egy menhelyi segítő
2011. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!