Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem akar semmit se megenni mi...

Nem akar semmit se megenni mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés
Akármilyen ételt elé teszek (amit eddig megevett) ezek közül semmit se, próbáltam más új ételeket de semmit se akar megenni, tejet is alig issza meg, csak fekszik egész nap (tudom hogy minden macska csak fekszik) de ki sem akar mozdulni a helyéről, játszani se játszik pedig eddig mindig a kis gomolyagával szokott most azzal sem, elvonul a sarokba és ott alszik és azért fura hogy egész nap semmit sem eszik.

#macska #nem eszik meg semmit
2013. okt. 30. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Alighanem beteg. Talán a szájában van valami probléma (pl fog?),vagy más eredetű betegség, de minden esetre, ha nem javul, szerintem vidd el állatorvoshoz.
2013. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz kellene vinni , mert szegény kitudja mi miatt szenved! Tejet ne adj neki, mert azzal még a beleit is tönkreteszed. A macskák nem tudják megemészteni a tejet e mehet tőle a hasuk.. Tud székelni? Üríteni tud? Ha nem jár wcre akkor még egy indok az állatorvosra. Ki is száradhat nagyon hamar. Mióta nem eszik és nem iszik? Mindenképp vidd el dokihoz, mert napról napra rosszabodni fog az állapota hogy nem tud üríteni és még a kimaradás miatt is. Minél hamarabb annál jobb ha viszed orvoshoz. Jön a hétvége. Ne várd meg míg rosszabb lesz. 3000ftnál nem kér többet.
2013. okt. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reggelre látszólag jobban lett, evett is kicsit, bár felkelni nem igazán szeretne, és simogatom a hasát akkor igen csak "mérges" karmol és elmegy mellőlem, eddig ilyet nem szokott csinálni.. de mindenképpen elviszem dokihoz!
2013. okt. 31. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Tejet ne adj neki, mert görcsei lehetnek..stb. Voltatok állatorvosnál? Ideje lenne, mert szenved és kitudja hogy meddig bírja. Ne várj vele. Főleg ha nem járkál. Tud Pisilni kakilni? Mert ha nem akkor igen sürgős az eset, mert fájdalmai lehetnek, kiszáradhat stb. Lehet az is hogy bélcsavarodása van vagy fertőző bélgyulladás.. Csoda ha hétfőig kibírja. Nem is értem hogy eddig miért nem vitted állatorvoshoz. Pedig nemegy vagyon. Nem több az ellátás mint 2-3000ft. Szegény állat. :/ Figyelj, én is aggódom érte. Holnap keress a közelben állatorvost. Hívd fel. Biztosan rendel hétvégén is. És vidd el a macskát. Vagy hívd ki házhoz. De mindenképp csinálj valamit!
2013. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mi kandúrunk évek óta gyűri befele a tejet, és semmi gondja nincs vele, nem is volt, s valsz nem is lesz - persze, ez rendes házi tej.

Amúgy mást én se tudnék ajánlani, mint állatorvost.

2013. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!