Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pénteken ivartalanítva lett a...

Pénteken ivartalanítva lett a kandúr macskám. Azóta viszont alig akar enni és nem akar semmit sem csinálni csak fekszik és alszik, kedvetlen lett. Ez megszokott ilyenkor vagy depressziós lett?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 19:10
 1/5 A kérdező kommentje:
A herék fölött a bőre viszont elég piros , ez normális?
2013. okt. 27. 19:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, az enyém másnap már úgy játszott, mintha mi sem történt volna. Meg kéne nézetni az orvossal, hátha a pirosság azt jelzi, hogy begyulladt a seb, és fáj, azért kedvetlen.
2013. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan normalis, viszont, mennyi idos a macska? Mert idosebb korban jobban megviselheti egy ilyen mutet.
2013. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Nekem a lány macsekom volt így. Neki egy nagy vágás volt a hasán. Ha aggódsz hívd fel a dokit és mond el neki, hogy mi a probléma.
2013. okt. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A macskám 3éves, már jobban van csak az a véraláfutásnak kinéző nagy folt van még meg, a műtét szép, gyógyulgat és már eszik
2013. okt. 29. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!